Reklama

Ferie z Galileuszem

Opublikowano:
Autor:

Ferie z Galileuszem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczne ferie zimowe możecie poza wypoczynkiem przeznaczyć również na powtórki lub nadgonienie zaległości szkolnych. Galileusz Płock zaprasza maturzystów, ósmoklasistów i nie tylko… na zajęcia zarówno w pierwszym, jak i w drugim tygodniu ferii. Będzie to tygodniowa „wiedza w pigułce”.

Tegoroczne ferie zimowe możecie poza wypoczynkiem przeznaczyć również na powtórki lub nadgonienie zaległości szkolnych.

Galileusz Płock zaprasza maturzystów, ósmoklasistów i nie tylko… na zajęcia zarówno w pierwszym, jak i w drugim tygodniu ferii. Będzie to tygodniowa „wiedza w pigułce”.

W pierwszym tygodniu ferii, czyli od 10 do 14 lutego, będą odbywały się zajęcia z matematyki oraz z angielskiego, które będą powtórką materiału dla maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz dla ósmoklasistów przygotowujących się w tym roku do egzaminu.

W drugim tygodniu, czyli od 17 do 21 lutego, dla siódmo- i ósmoklasistów Galileusz przygotował fantastyczne warsztaty z języka polskiego „TRENING CZYNI MISTRZA”. Przez pięć kolejnych dni młodzież będzie uczyć się pisać listy, rozprawki, opowiadania, reportaże, wywiady oraz współczesne wersje baśni, legend i mitów.

Maturzyści mogą łyknąć „pigułkę wiedzy” z fizyki niezbędną do zdania matury na poziomie rozszerzonym, a ósmoklasiści poćwiczyć rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych z angielskiego.

Z kolei zajęcia „POĆWICZ I NADRÓB ZALEGŁOŚCI” z niemieckiego skierowane są do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i I-II szkół średnich. Będą odbywać się w poniedziałek, środę i piątek od 9:00 do 12:00.

Pozostałe zajęcia będą prowadzone codziennie od poniedziałku do piątku po dwie godziny z każdego przedmiotu. W czasie zajęć uczniowie mają dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych, Wi-Fi, przekąsek oraz ciepłych i zimnych napojów. 

A na deser – w środę 19 lutego o godz. 15:00 odbędą się trzygodzinne warsztaty dla nastolatków „MOJA WALIZKA”, które są doskonałą okazją dla młodych ludzi, aby zastanowić się nad swoim życiem. Zajęcia pozwalają lepiej zrozumieć samego siebie i swoje otoczenie. Pomagają wybrać szkołę/studia/pracę. Stwarzają okazję do wymiany przemyśleń, motywują do działania. Celem warsztatów jest pokazanie drogi od określenia wartości i priorytetów życiowych, poprzez podejmowanie decyzji, układanie planu do skutecznego działania i osiągnięcia zamierzonego celu. W czasie zajęć młodzi ludzie pracują na specjalnie przygotowanych kartach pracy, które porządkują tok myślenia oraz uławiają podejmowanie decyzji. Warsztaty poprowadzi tutor i coach Dorota Cichecka.

„Galileusz stawia przede wszystkim na doskonałą edukację. Wiemy, że młodzież potrzebuje wsparcia w tym procesie. Robimy to z pasją, skutecznie, w atmosferze życzliwości i wzajemnego zaufania. Serdecznie zapraszamy również w czasie ferii. Jestem przekonana, że przygotowana przez nas oferta będzie ciekawą i przydatną alternatywą dla wielu uczniów” - mówi Iwona Brykała, właścicielka płockiego oddziału Galileusza.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.galileusz.com.pl/plock/aktualnosci.html

Wszystkie zajęcia odbywają się w Galileusz Płock – ul. Kolegialna 47 (II piętro) pok. 9 i 1

 

Zapisy na zajęcia

telefonicznie: 575-260-310

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE