Reklama

Fałszował dokumenty, wpadł po policyjnym pościgu

Opublikowano:
Autor:

Fałszował dokumenty, wpadł po policyjnym pościgu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Na dodatek posiadał podrobione dowody osobiste, przy użyciu których dokonywał oszust. Został zatrzymany przez gostynińskich kryminalnych, a decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Na dodatek posiadał podrobione dowody osobiste, przy użyciu których dokonywał oszust. Został zatrzymany przez gostynińskich kryminalnych, a decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

26-letni płocczanin, kierowca mercedesa, wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego gostynińskiej policji. Nie było to jednak takie proste. Mężczyzna zbagatelizował bowiem polecenie mundurowych o zatrzymaniu się do kontroli. Ten jednak zaczął uciekać. Zatrzymał się dopiero po policyjnym pościgu.

Kontrola wnętrza pojazdu szybko pokazała, dlaczego kierujący nie miał ochoty na spotkanie ze stróżami prawa. Mężczyzna posiadał kilka sztuk fałszywych dowodów osobistych. Jak się szybko okazało, najprawdopodobniej używał ich do dokonywania oszustw. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

- Zebrany materiał dowodowy przez funkcjonariuszy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów posługiwania się fałszywym dokumentami oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności - informuje Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Sprawa jest rozwojowa, a policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów dla 26-latka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE