Reklama

Etykiety samoprzylepne jako najlepszy sposób na oznaczanie Twoich produktów.

Opublikowano:
Autor:

Etykiety samoprzylepne jako najlepszy sposób na oznaczanie Twoich produktów. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Produkty ekologiczne wytwarzane są w niewielkich ilościach, nie znaczy to jednak, że nie powinny być opakowane w sposób zachęcający Klienta do ich zakupu. Podpowiadamy jak się wyróżnić spośród setek produktów konkurencji.

Produkty ekologiczne wytwarzane są w niewielkich ilościach, nie znaczy to jednak, że nie powinny być opakowane w sposób zachęcający Klienta do ich zakupu. Podpowiadamy jak się wyróżnić spośród setek produktów konkurencji.

Etykieta samoprzylepna- świetny sposób na unikalne opakowanie.

Najłatwiejszym sposobem na wzbogacenie estetyki opakowania jest zastosowanie etykiet samoprzylepnych. Jedną z korzyści z zastosowania tego typu identyfikacji jest możliwość jej łatwej i szybkiej aplikacji na produkt końcowy. Nie jest ważne, czy produkt jest opakowany w opakowanie szklane, czy kartonowe, czy może plastikowe, etykieta samoprzylepna nadaje się dla do ozdobienia każdego opakowania. Etykiety różnią się między sobą między innymi ze względu na rodzaj kleju, który został wykorzystany do ich produkcji. Inny klej jest potrzebny aby skutecznie zaaplikować etykietę do opakowania produktu spożywczego, który podlega zamrożeniu (etykiety do głębokiego mrożenia), inny zaś do plastikowej tubki z kremem, czy innym wyborem kosmetycznym. Oprócz mnogości konstrukcji klejowych, etykiety samoprzylepne dzielimy również ze względu na materiał wierzchni, z którego zostały wykonane. Istnieją etykiety papierowe (do wykorzystania wszędzie tam, gdzie warunki przechowywania etykietowanego towaru są na tyle neutralne, że nie istnieje zagrożenie trwałego uszkodzenia etykiety) oraz etykiety foliowe (stworzone z bardziej sztywnej folii PP oraz bardziej elastycznej folii PE). Etykiety foliowe znajdują szerokie zastosowanie w sektorze kosmetycznym.

Etykiet samoprzylepne- jak je zadrukować?

Etykiety samoprzylepne powinny wyróżniać się nienaganną estetyką druku, na którą składa się ciekawy projekt graficzny oraz wydruk w wysokiej jakości. Jedna z form takiego zadruk jest cyfrowy druk etykiet w technologii ink-jet uv. Ta forma druku umożliwia wykorzystanie każdego właściwie surowca: papieru samoprzylepnego, folii PE oraz folii PP. Jakość zadruku jest naprawdę wysoka, a oparcie się na technologii cyfrowej powoduje, że można wyprodukować niemal każdą ilość etykiet. Inną formą przemysłowego druku etykiet jest wykorzystanie technologii fleksograficznej. Jest to klasyczna metoda druku etykiet, wykazująca się najwyższą jakością oraz duża efektywnością ekonomiczną dla dużych ilości etykiet. Jedyną wadą opisywanej metody jest konieczność wykonania specjalnych płyt polimerowych odpowiadających zadrukowi, przed przystąpieniem do jego wykonania.

HIT-Kody Kreskowe- Twoja drukarnia etykiet.

Poznański ekspert w dziedzinie identyfikacji prowadzi w swoich strukturach również profesjonalną drukarnię etykiet. Wykonujemy druk w technologii fleksograficznej oraz cyfrowej. Drukujemy dla każdego już od kilki egzemplarzy etykiety.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE