Reklama

Esperal Warszawa- wszywka alkoholowa

Opublikowano:
Autor:

Esperal Warszawa- wszywka alkoholowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Esperal w Warszawie i Płocku to bardzo popularny środek, który pozwala na szybkie wyleczenie choroby alkoholowej. Używany jest jako część terapii osoby uzależnionej. Dzięki niemu alkoholik może znacznie szybciej pozbyć się nałogu i to bez żadnych komplikacji, czy dolegliwości. Esperal jest używany w ośrodkach leczenia alkoholizmu oraz osobnych placówkach, które zajmują się wyłącznie wszywaniem Esperalu.

Esperal w Warszawie i Płocku to bardzo popularny środek, który pozwala na szybkie wyleczenie choroby alkoholowej. Używany jest jako część terapii osoby uzależnionej. Dzięki niemu alkoholik może znacznie szybciej pozbyć się nałogu i to bez żadnych komplikacji, czy dolegliwości. Esperal jest używany w ośrodkach leczenia alkoholizmu oraz osobnych placówkach, które zajmują się wyłącznie wszywaniem Esperalu.

Co to jest Esperal?

Wszycie Esperalu powoduje, że osoba, u której został on umieszczony pod skórą po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, ma objawy podobne do zatrucia alkoholowego. Dzięki niemu osoba uzależniona od alkoholu może pozbyć się szybciej nałogu. Esperal ma za zadanie hamować produkcję enzymów, które są produkowane w wątrobie w celu metabolizowania alkoholu. Później w niezakłóconym procesie jest on wydalany wraz z moczem. Osoba z wszytym pod skórą Esperalem jest zmuszona do zaprzestania picia jakichkolwiek ilości alkoholu. Nawet najmniejsza jego dawka sprawia, że pojawiają się takie objawy silnego zatrucia alkoholowego, jak choćby ból głowy, wymioty, mdłości oraz problemy z widzeniem, a nawet silne poczucie lęku. Są one spotęgowane, ponieważ wątroba nie ma jak metabolizować alkoholu i nawet niewielka jego dawka bardzo długo utrzymuje się w krwi i jest wychwytywana przez organizm jako toksyna. Esperal wszywany jest pod skórę, dzięki czemu nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Oprócz sytuacji, kiedy osoba go posiadająca spożyje alkohol, nie daje żadnych skutków ubocznych.Esperal jest bardzo korzystny w przypadku leczenia alkoholików, którzy szybko wracają do swojego zgubnego nałogu. Ma on na celu zmniejszyć chęć powrotu do uzależnienia oraz pomóc w walce z nawracającym głodem alkoholowym. Oczywiście cała procedura jest przeprowadzana pod okiem lekarza oraz za zgodą osoby, której wszywany jest Esperal. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Esperal – cena

Cena wszywki alkoholowej Esperal w Warszawie to około 550 zł za zabieg. W cenie zabiegu jest wliczona opieka około medyczna, zabieg, a także lek, który jest wszywany. Esperal działa pod skórą przez około pół roku. Wcześniej przed zaszyciem alkoholowym radzi się, by wykonać detoks alkoholowy, a także nie wolno spożywać alkoholu na jeden dzień przed planowaną wizytą.

Jak wygląda zabieg wszywania Esperalu?

Wszywka alkoholowa jest umieszczana pod skórą w takim miejscu, by była ona niewidoczna. Najczęściej jest to pośladek bądź łopatka. Przed zabiegiem pacjent musi być trzeźwy oraz nie pić przez jeden dzień przed planowana wizytą. Zaszycie alkoholowe odbywa się wyłącznie na jednej wizycie, a po zabiegu pacjent nie musi być hospitalizowany. Dzięki wszywce alkoholowej może łatwiej pozbyć się nałogu. Zabieg jest wykonywany tylko w znieczuleniu ogólnym i trwa około 30 minut. Esperal działa przez około 6 miesięcy, czasem nieco dłużej. Przez ten czas pacjent może prowadzić terapię z psychologiem, w celu pozbycia się nałogu. Bardzo ważne jest również wsparcie bliskich. Głównym celem Esperalu jest wzbudzenie w pacjencie niechęci do spożywania alkoholu. Może być to dobra droga do całkowitego wyleczenia.

Czemu Esperal jest dobrą metodą leczenia?

Przede wszystkim jest stosowany w momencie, kiedy inne metody już zawiodły. Alkoholizm jest nałogiem trudnym i często alkoholicy do niego wracają. Esperal ma na celu uniemożliwić powrót do dawnych nawyków, a przede wszystkim sprawić, by sam alkoholik nie chciał po niego sięgać. Jest to bezpieczny i dobry sposób na walkę z nałogiem. Wszywka alkoholowa daje bardzo dobre i długotrwałe efekty.

Oczywiście dodatkowo niezbędna jest psychoterapia, by pacjent zrozumiał, dlaczego jego nałóg jest zgubny i może doprowadzić do problemów zdrowotnych. Esperal pozwala na zniechęcenie się do picia alkoholu i jest często ratunkiem dla osób, które ciągle wracają do nałogu. Lek Esperal nie zastąpi terapii, ale może ją skutecznie wspomóc w przypadku bardziej skomplikowanych pacjentów, u których nałóg jest w dość zaawansowanym stadium.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE