Reklama

Eksperci na wyciągnięcie ręki w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym

Opublikowano:
Autor:

Eksperci na wyciągnięcie ręki w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, ale brakuje Ci pieniędzy? Może warto sięgnąć po środki z Unii Europejskiej? Jak otrzymać dotację z Brukseli? Na te pytania pomogą Ci odpowiedzieć eksperci podczas spotkania, które zaplanowano 7 lutego w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Co ważne event jest dla wszystkich, wstęp nic nie kosztuje.

Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, ale brakuje Ci pieniędzy? Może warto sięgnąć po środki z Unii Europejskiej? Jak otrzymać dotację z Brukseli? Na te pytania pomogą Ci odpowiedzieć eksperci podczas spotkania, które zaplanowano 7 lutego w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Co ważne event jest dla wszystkich, wstęp nic nie kosztuje.

Spotkanie dla przedsiębiorców poświęcone będzie Horyzontowi 2020. Jak chwali się Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji w Unii Europejskiej. Stawia on na intensywną współpracę nauki z przemysłem, jak również wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw. 7 lutego eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego odpowiedzą na pytania ludzi biznesu, przedstawią szczegółowe założenia programu. Udzielą też informacji, doradzą i wskażą drogę uzyskania dotacji prosto z Brukseli.

Program Horyzont 2020 to największy na świecie instrument wspierający badania i innowacje, wdrażany przez Komisję Europejską. Jego celem jest rozwój europejskich innowacji o znaczeniu globalnym. Chodzi również o to, by wypracować przewagę konkurencyjnej gospodarki europejskiej w oparciu o innowacje zgodnie z założeniami Strategii Europa 2020 oraz jej flagowej inicjatywy – Unii Innowacji.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców już dziś. Pomysły, projekty i rozwiązania technologiczne będzie można skonsultować z ekspertami z KPK. Środa 7 lutego, początek o godz. 10. Zarezerwuj sobie trzy godziny, skorzystaj bezpłatnie i rozwijaj swoją firmę dzięki środkom z UE.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE