Reklama

Ekshibicjonista kręcił się przy płockim gimnazjum

Opublikowano:
Autor:

Ekshibicjonista kręcił się przy płockim gimnazjum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrekcja szkoły powiadomiła rodziców uczniów Gimnazjum nr 5 na Wielkiej Płycie o obnażającym się w okolicach szkoły mężczyźnie.

Dyrekcja szkoły powiadomiła rodziców uczniów Gimnazjum nr 5 na Wielkiej Płycie o obnażającym się w okolicach szkoły mężczyźnie.

Do naszej redakcji napisała mama jednego z gimnazjalistów. Ona sama, podobnie jak inni rodzice, została powiadomiona o ekshibicjoniście za pomocą wiadomości w dzienniku elektronicznym. Dyrekcja gimnazjum rozesłała ostrzeżenie do rodziców, Ratusza, kuratorium, zawiadomiła również policję.

Jak potwierdza rzecznik płockiej komendy, Krzysztof Piasek, policjanci rzeczywiście dowiedzieli się o ekshibicjoniście, a dziś materiały w tej sprawie trafiły do prokuratury. Na razie nikt nie został zatrzymany. 

Po tym zdarzeniu dyrekcja gimnazjum zorganizowała pogadankę dla uczniów z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Warto jednak, by również rodzice uczulili swoje pociechy, by w razie takiej sytuacji, wiedziały, co robić. 

- Jeżeli dzieci zobaczą obnażającą się osobę, w żadnym razie nie powinny do niej podchodzić  - uczula Krzysztof Piasek. - Jeśli natomiast taka osoba sama by do nich podeszła, najlepiej uciekać w odwrotnym kierunku i głośno krzyczeć.

Warto również przy tej okazji przypomnieć naszym pociechom, by pod żadnym pozorem nie szły nigdzie z nieznajomymi osobami, nie odpowiadały na zaproszenie do obcych mieszkań, klatek schodowych, samochodów, nawet jeśli obcy mężczyźni twierdziliby, że przysłali ich sami rodzice.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE