Reklama

Ekipa z serialu "Ojciec Mateusz" już zaczęła zdjęcia w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Ekipa z serialu "Ojciec Mateusz" już zaczęła zdjęcia w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ekipa filmowa serialu „Ojciec Mateusz” przyjechała w niedzielę do Płocka i mieszka w Green Hotelu na dworcu na Chopina. Przez najbliższe trzy dni zamierzają kręcić zdjęcia w różnych lokalizacjach, które będą im przydatne do głównego wątku w odcinku. W poniedziałek już można było spotkać przy katedrze aktora Artura Żmijewskiego.

Ekipa filmowa serialu „Ojciec Mateusz” przyjechała w niedzielę do Płocka i mieszka w Green Hotelu na dworcu na Chopina. Przez najbliższe trzy dni  zamierzają kręcić zdjęcia w różnych lokalizacjach, które będą im przydatne do głównego wątku w odcinku. W poniedziałek już można było spotkać przy katedrze aktora Artura Żmijewskiego.

Z naszych informacji wynika, że fabuła odcinka będzie miała związek ze skradzionym cennym przedmiotem. W zdjęciach weźmie udział grający tytułową rolę ojca Mateusza Artur Żmijewski, będą także policjanci. W serialu grają ich m.in. Piotr Polk, Rafał Cieszyński czy Michał Piela. U nas zjawą się na zawody strzeleckie.

Ekipę (ta składa się z kilkudziesięciu osób) spotkamy w poniedziałek na placu Obrońców Warszawy, na Tumskiej, przy katedrze i Muzeum Diecezjalnym. Od rzecznika policji Krzysztofa Piaska wiemy, że zamierzają wykorzystać w tle dwa radiowozy z płockiej Komendy Miejskiej Policji. Radiowozy pojawią się także w tle we wtorek na zdjęcia w okolicy Piekarskiej i Kazimierza Wielkiego. Kolejne ujęcia zaplanowano w na wieży w Małachowiance, wspomina się także o Hotelu Tumskim. Tak, jak pisaliśmy, ekipa pozostała przy pomyśle z wykorzystaniem zabytkowego domu od strony podwórka Domu Darmstadt. Na ganek do jednej z bohaterek we wtorek zawita Artur Żmijewski. Aktor już dziś przebrany w sutannę zjawił się na planie. 

[ZT]14246[/ZT]

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE