Reklama

Ekipa telewizyjna w Płocku. Przyjechali przeprowadzić wywiad z płocczaninem

Opublikowano:
Autor:

Ekipa telewizyjna w Płocku. Przyjechali przeprowadzić wywiad z płocczaninem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym programie to dopiero są gwiazdy! Może nie te choćby z Hollywood, lecz te, które rozświetlają niebo nocą tuż nad naszymi głowami. Za kilka dni będzie premiera najnowszej produkcji o czarnych dziurach w Kinie za Rogiem. Później odcinek trafi na kanał „dla głodnych kosmosu” na You Tube.

W tym programie to dopiero są gwiazdy! Może nie takie z Hollywood, lecz te, które rozświetlają niebo nocą tuż nad naszymi głowami. Za kilka dni będzie premiera najnowszej produkcji o czarnych dziurach w Kinie za Rogiem. Później odcinek trafi na kanał „dla głodnych kosmosu” na You Tube.

Opowiedzieć o kosmosie z polotem, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, to nie lada sztuka. Piotr Kosek to potrafi. Kanał zyskał już swoich stałych odbiorców i chętnie przygarnie kolejnych. Mowa oczywiście o "Astrofazie", „kanale o kosmosie bez przynudzania”. Tylko jeden odcinek potrafi osiągnąć nawet 451 tys. wyświetleń. Ostatnio (wspomagany m.in. przez montażystę Kamila "Braza" Ziółkowskiego i Infracom) przygotowywano odcinek poświęcony czarnym dziurom, którego premiera wyjątkowo odbędzie się w płockim Kinie za Rogiem 11 września, z kolei na kanale You Tube stanie się dostępny dwa dni później.

W poniedziałek przyjechała do Płocka ekipa z TVP gromadząca materiał do jednego z odcinków programu „Astronarium”. Nakręcili wywiad z twórcą kanału poświęcony astronomii i popularyzacji dziedziny, w której – jak ostatnio powiedział w jednym z wywiadów prof. Andrzej Udalski, laureat jednej z najbardziej prestiżowych nagród naukowych świata w dziedzinie astronomii, Dan David Price – najciekawsze jest przecież to, czego nie możemy przewidzieć i że najciekawszych rzeczy na świecie teleskop jeszcze nie wypatrzył.

Nowinki dotyczące obu programów możemy śledzić na Facebooku. Emisja odbywa się na kanałach TVP3 Bydgoszcz (premiera co dwa tygodnie w czwartki o godz. 20.00, są też dostępne na ich stronie internetowej) i TVP Polonia. Najbliższy odcinek 14 września.  

Fot. Kamil Ziólkowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE