Reklama

Dziura na dziurze. Ale już niedługo

Opublikowano:
Autor:

Dziura na dziurze. Ale już niedługo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wolskiego czasy względnej świetności ma już za sobą i z pewnością przyda się jej remont, który drogowcy zaplanowali w najbliższym czasie.

Wolskiego czasy względnej świetności ma już za sobą i z pewnością przyda się jej remont, który drogowcy zaplanowali w najbliższym czasie.

Dziury i załatane wyrwy, spękania, koleiny - jazda po Wolskiego, zwłaszcza po zimie nie należy do przyjemności. Ale są dobre wieści - Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na remont tej ulicy od skrzyżowania z Tysiąclecia do Batalionów Chłopskich.

Do 18 listopada br. ulica ma być jak nowa. Wykonawca wyłoniony w przetargu będzie miał do wyremontowania jezdnię, chodniki i zatoki parkingowe - w sumie ponad 6,8 tys. m kw.

Poza położeniem nowego asfaltu na ulicy, będzie musiał też wyrównać studzienki i kratki ściekowe, rozebrać stare betonowe chodniki i ułożyć nowe z czerwonej kostki brukowej (ponad 1,6 tys. m kw.).  

Jak nowe będą też przyuliczne parkingi - w miejsce starych wykonanych z betonowych albo ażurowych płyt, pojawią się zatoczki z szarej kostki brukowej.  Remont pochłonie ok. 1 mln zł. Ile dokładnie, będzie wiadomo po rozstrzygnięciu przetargu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE