Reklama

Dziś w nocy otworzą dla ruchu dwie ulice

Opublikowano:
Autor:

Dziś w nocy otworzą dla ruchu dwie ulice - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z poniedziałku na wtorek drogowcy zamierzają otworzyć dla ruchu zamknięte do tej pory ulice Kwiatka oraz skrzyżowania Kolegialnej z 1 Maja i pl. Obrońców Warszawy.

W nocy z poniedziałku na wtorek drogowcy zamierzają otworzyć dla ruchu zamknięte do tej pory ulice Kwiatka oraz skrzyżowania Kolegialnej z 1 Maja i pl. Obrońców Warszawy.

Jak informuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, dziś w nocy drogowcy planują zmianę czasowej organizacji ruchu i uprzątnięcie placu budowy przy Kwiatka. Ulica będzie przejezdna, ale ze względów technologicznych nowe oznakowanie poziome zostanie wykonane dopiero pod koniec września. Do tego czasu na ul. Kwiatka będzie obowiązywać ograniczenie prędkości. 

 Od wtorku 1 września autobusy linii 0, 2, 4, 7, 8, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33 od pierwszych kursów porannych pojadą stałymi trasami ulicami Kwiatka i Kolegialną.  Jedynie w związku z pracami remontowymi przystanek Kwiatka zostanie tymczasowo przeniesiony ok. 50 m dalej w kierunku ul. Tumskiej (bliżej Muzeum Żydów Mazowieckich).

 Otwarte dla ruchu dziś w nocy ma zostać również otwarte skrzyżowanie Kolegialnej z 1 Maja i pl. Obrońców Warszawy, choć remontowane odcinki od ul. Sienkiewicza do ul. Kolegialnej i od ul. Królewieckiej do Al. Jachowicza nadal będą zamknięte.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE