Reklama

Dziś biegowe otwarcie kawiarni na molo

Opublikowano:
Autor:

Dziś biegowe otwarcie kawiarni na molo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś wieczorem ekipa nocnych biegaczy zaprasza na… biegowe otwarcie Cafe Molo, czyli pierwszej kawiarni na płockim molo.

Dziś wieczorem ekipa nocnych biegaczy zaprasza na… biegowe otwarcie Cafe Molo, czyli pierwszej kawiarni na płockim molo.

Przypomnijmy: po totalnym fiasku w zeszłym roku, Miejski Zespół Obiektów Sportowych, który zarządza nadwiślańskim przybytkiem, ponownie ogłosił przetarg na wynajęcie kawiarni na końcu molo. Tym razem nie zostawił tego na ostatnią chwilę, ale zaczął szukać zainteresowanych w połowie marca. I faktycznie - opłaciło się - chętni się znaleźli.

Atrakcyjniejsza cenową ofertę - 2,5 zł za m kw. (cena wywoławcza była symboliczna - złotówka za m kw.) zaproponowała firma Nova Marina i to ona wynajęła restaurację na końcu molo na kawiarnio-lodziarnię

Pierwszych klientów Cafe
Molo - bo tak nazwano knajpkę - przyjęło już w majówkę, ale dziś oficjalnie otworzy swe podwoje dla płockich… biegaczy. Jak zapowiada Arkadiusz Gmurczyk z Night Runners Płock, nocni biegacze wspólnie z Miejskim Zespołem Obiektów Sportowych zapraszają na biegowe otwarcie Cafe Molo

Impreza odbędzie dziś, w czwartek. Start o godz. 20.30, a w planach poza bieganiem kilka ciekawych atrakcji: m.in. na rozgrzewkę umysłu szybki quiz wiedzy o molo (z nagrodami!), na rozgrzewkę ciała - ćwiczenia przy muzyce pod okiem Karoliny Spychalskiej, napój izotoniczny, promocje. O 21.05 biegacze wyruszą na Sobótkę.

Oto plan imprezy:

20.30 – rozpoczęcie imprezy
20.35 – szybki quiz wiedzy o molo z nagrodami!
20.40 – rozgrzewka przy muzyce pod okiem Karoliny Spychalskiej-trenerki Płockiej Akademia Jogi
20.50 – Piotr Nosarzewski – prezes fundacji Portal FM – Pomagamy Dzieciom zachęci do udziału w akcji „Honorowy Dawca Energii Fortum”
20.55 – Sławek Gralicki, biegacz i triathlonista, a przede wszystkim najemca lokalu Cafe Molo zaprosi wszystkich uczestników naszego spotkania na napój izotoniczny po wspólnym bieganiu
21.00 – Pamiątkowe zdjęcie pod kawiarnią
21:05 – Ruszamy na Sobótkę, czyli NR vol. 63
21.35 – powrót do Cafe Molo. W programie promocja (dla biegaczy m.in.: piwo w cenie 5 PLN zamiast 7 PLN) oraz drobny darmowy poczęstunek, pączki. Dla pierwszych czterdziestu klientów kubek termiczny MZOS.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE