Reklama

Dziennikarze Polsatu, TVN, nc+ czy Eleven Sport zjawią się w Płocku jako... piłkarze

Opublikowano:
Autor:

Dziennikarze Polsatu, TVN, nc+ czy Eleven Sport zjawią się w Płocku jako... piłkarze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę i niedzielę sportowe emocje u kibiców, siódme poty u startujących zawodników, a do tego piknik z prezentacją młodych talentów, atrakcjami i koncertami. Podczas Dni Chemika zaplanowano mecz, w którym komentujący mecze dziennikarze tym razem staną się zawodnikami. Zmierzą się z drużyną przyjaciół Orlenu.

Podczas Dni Chemika będzie komu kibicować zarówno w sobotę w trakcie Orlen Olimpiady, jak i w niedzielę, kiedy zostanie rozegrany mecz, w którym komentujący mecze dziennikarze tym razem staną się zawodnikami. Zmierzą się z drużyną przyjaciół Orlenu.

W sobotę i niedzielę gwarantowane sportowe emocje u kibiców, siódme poty u startujących zawodników, a do tego piknik z prezentacją młodych talentów, atrakcjami i koncertami. Dni Chemika to coroczna impreza pełna różnorodnych wydarzeń. W tym roku jednym z nich będzie mecz na boisku bocznym Wisły Płock. Na murawie stawią się dziennikarze oraz drużyna przyjaciół Orlenu. Obie grupy na pewno zrobią wszystko, aby zdobyć jak najwięcej goli, a sportowe spotkanie było zacięte. Tym bardziej, że drużynę przyjaciół Orlenu poprowadzi II trener Wisły Płock - Adam Majewski. Z tego klubu w barwach koncernu zobaczymy jeszcze na boisku zawodnika Bartłomieja Sielewskiego. Drużynę zasilą także m.in. sportowcy ORLEN TEAMU z Kubą Przygońskim i Angeliką Cichocką na czele (pozostali zawodnicy: Rafał Omelko, Aleksandra Gaworska, Anna Kiełbasińska, Maciej Bielecki, Kacper Wróblewski i Maria Andrejczyk). Z kolei w drużynie dziennikarzy zobaczymy postacie znane z programów sportowych nC+. Będzie to: Cezary Olbrycht, Filip Surma, Grzegorz Jędrzejewski, Michał Kocięba, Żelisław Żyżyński czy Rafał Dębiński, można także liczyć na obecność dziennikarzy Eleven Sport – Marcina Pawłowskiego i Macieja Kruka, kanału TVN – Mateusza Bednarczyka czy Polsatu Sport – Marcina Cieślika. Wszystkich nazwisk nie zdradzimy.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak w roli piłkarza ORLENU poradzi sobie grający komentator Bartek Ignacik i pozostałych 21 zawodników, to zostaje tylko jedno rozwiązanie - przyjść w niedzielę na mecz dziennikarze kontra drużyna przyjaciół ORLENU. Start punktualnie o godz. 14.00.

[ZT]22554[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE