Reklama

Dzień Otwarty w Przedszkolu MałoLatek. Co będzie?

Opublikowano:
Autor:

Dzień Otwarty w Przedszkolu MałoLatek. Co będzie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Niepubliczne Małolatek zaprasza wszystkich na dzień otwarty. Będzie można dokładnie obejrzeć przedszkole, jak również poznać wszystkich, którzy wspólnie pracują na rozwój placówki. Mają być oczywiście liczne atrakcje dla maluchów.

Przedszkole Niepubliczne Małolatek zaprasza wszystkich na dzień otwarty. Będzie można dokładnie obejrzeć przedszkole, jak również poznać wszystkich, którzy wspólnie pracują na rozwój placówki. Mają być oczywiście liczne atrakcje dla maluchów.

To wszystko będzie można obejrzeć już na dniu otwartym dnia 19 maja w godzinach  od 10:00 do 13:00, ul. Stróżewko 47/2. Zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy. W programie miedzy innymi:

  • 3 Edycja Festiwalu Piosenki Dziecka z Rodzicem,
  • przedstawienie bajki pt: „Czerwony Kapturek” w wykonaniu dzieci z grupy przedszkolnej,
  • dmuchana zjeżdżalnia,
  • wata cukrowa,
  • zajęcia ruchowe z trenerami z Master Kids Płock
  • kącik plastyczny,
  • malowanie twarzy,
  • poczęstunek.

Przedszkole Niepubliczne MałoLatek w Stróżewku zaczęło swoją działalność 1 października 2012r.  Jest to pierwsze przedszkole  artystyczno – literackie, którego ideą jest rozwój mowy i myślenia dziecka poprzez różnorodną, samodzielną oraz kierowaną przez odpowiednio przygotowaną kadrę działalność artystyczną. 

Nowo wybudowany obiekt położony jest poza Płockiem, ale blisko jego granic. Dzięki takiemu dzieci mogą swobodnie korzystać z uroków świeżego powietrza i mieć kontakt z naturą. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna. Ponadto przy przedszkolu znajduje się duży i wygodny parking.  Na najmłodszych czekają słoneczne,  przestronne sale do zajęć i zabaw, bardzo dobrze wyposażone w kolorowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne, sale do pracy indywidualnej z dzieckiem, piękna jadalnia, sala widowiskowa i do zajęć sportowo- rekreacyjnych, oraz nowoczesna kuchnia, w której będą przygotowywane posiłki dostosowane do wymagań kulinarnych dzieci, także tych ze specjalnymi dietami.  

Przedszkole posiada dużą salę sportowo – widowiskową, dzieci mogą tam rozwijać sprawność fizyczną, doskonalić koordynację ruchową i wzrokową - ruchowo, korzystać z zajęć gimnastyki korekcyjnej. 

Do dyspozycji dzieci jest też duży, bezpieczny ogród przedszkolny z urządzeniami dostosowanymi do ich wieku i wzrostu, jest w nim miejsce do uprawy roślin  i prowadzenia przez dzieci obserwacji przyrodniczych. Tam również znajduje się miejsce pikników i spotkań rodzinnych na świeżym powietrzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE