Reklama

Reklama

Dzień Drogowca i Transportowca początkiem wyjątkowej inwestycji

Opublikowano: pon, 25 kwi 2022 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowę budynku usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową na terenie Bazy nr 3 w Gąbinie Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku zainicjowało symboliczne „wbicie łopaty”. Inwestycja ta powstanie przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców powiatu płockiego.

Reklama

Wydarzenie miało miejsce w piątek, 22 kwietnia, na terenie gąbińskiej bazy ZDP w Koszelewie. Zostało połączone z obchodami Dnia Drogowca i Transportowca, który przypada 26 kwietnia. 

W uroczystości wzięli udział samorządowcy, drogowcy, ludzie, dla których dobro Ziemi Płockiej i jej mieszkańców zawsze jest na pierwszym miejscu. Wśród obecnych byli: Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka, Członkowie Zarządu Powiatu Bogdan Banaszczak oraz Apolinary Gruszczyński, Radni Powiatu Płockiego: Ewa Kowalak, Anna Dębska – Gutkowicz, Marlena Mazurska, Marta Michalak, Waldemar Zawadzki, Sekretarz Powiatu Płockiego Michał Twardy, Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska, Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak, Radny Miasta i Gminy Gąbin Tomasz Nowacki. 

Gospodarzem wydarzenia był Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk wraz z Kierownikiem Bazy nr 3 w Gąbinie Tomaszem Wasilewskim i pracownikami ZDP. 

- Dziękuję wszystkim Państwu za tak liczne przybycie na jedną z najważniejszych w ciągu ostatnich lat inwestycji Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku. Dziękuję Zarządowi i Radzie Powiatu Płockiego za szczególne zaangażowanie, wsparcie i przychylność dla drogowców i inwestycji drogowych – mówił Dyrektor Marcin Błaszczyk.

Rozpoczęcie budowy budynku użyteczności publicznej z zapleczem socjalno-magazynowym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie Bazy nr 3 Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku to też pamiątkowy akt erekcyjny. Poświęcenia aktu erekcyjnego dokonał kapelan drogowców i mostowców Powiatu Płockiego ks. Piotr Ruszczyński.

Realizacja inwestycji zaplanowana jest na dwa lata.

Na zakończenie uroczystości nie zabrakło okolicznościowego tortu zrobionego dla uczczenia Dnia Drogowca i Transportowca oraz rozpoczęcia inwestycji w Koszelewie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy