Reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka na Tumskiej

Opublikowano:
Autor:

Dzień Babci i Dzień Dziadka na Tumskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dla naszych babć i dziadków zwykle najważniejszy jest czas, jaki możemy im poświęcić. Rodzina powinna być razem szczególnie w dniu ich święta. Kilka płockich restauracji i kawiarni przygotowało specjalne oferty, podobnie „Kino za Rogiem” i lodowisko na Starym Rynku.

Dla naszych babć i dziadków zwykle najważniejszy jest czas, jaki możemy im poświęcić.  Rodzina powinna być razem szczególnie w dniu ich święta. Kilka płockich restauracji i kawiarni przygotowało specjalne oferty, podobnie "Kino za Rogiem" i lodowisko na Starym Rynku.

Promocyjne oferty w lokalach w centrum dotyczą siedmiu miejsc: niedawno otwartej „Vegancji” (Tumska 5) i działającej od niespełna tygodnia księgarni i kawiarni w jednym pod nazwą „Czerwony Atrament” (pierwsza brama idąc Kolegialną od ul. Tumskiej, adres to Kolegialna 4), gdzie od godziny 14.00 można wpaść na ciasteczka. Na Tumską także zapraszają „Pijalnia Czekolady Mount Blanc” (dla klientów jest rabat 10 proc. na dowolne czekolady wybrane z menu), „Stacja Warka”, „Shisha”, „Centro Cafe” (w cenie 9.99 zł oferują białą lub czarną kawę, a do tego na osłodę kawałek wybranego ciasta) oraz pizzeria „Gruby Benek”. Szczegółów możemy szukać na Facebooku. Nie zapomnijmy jednak, że możliwości jest więcej. Działa też kino i muzeum.

W „Kinie za Rogiem” na sobotę zaplanowano wyświetlenie „Królowej Śniegu 2” (godzina 15.00, bilet kosztuje 3 zł) oraz drugiego filmu, tak dla większego wyboru, „Zamieszkajmy razem” z Jane Fondą i Geraldine Chaplin (godzina 17.00, bilety po 5 zł od sztuki).

A komu uda się przekonać dziadków do wspólnego wyjścia na łyżwy, ten skorzysta z lodowiska bezpłatnie. Akurat ta oferta będzie dostępna od czwartku do niedzieli.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE