Reklama

Dzielnicowy rozwiązał zagadkę kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Dzielnicowy rozwiązał zagadkę kradzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden z dzielnicowych postanowił zająć się kradzieżą, do której doszło na podległym mu terenie. Powiązał fakty na tyle skutecznie, że podejrzanego już ujęto. Zatrzymany usłyszał zarzuty.

Jeden z dzielnicowych postanowił zająć się kradzieżą, do której doszło na podległym mu terenie. Powiązał fakty na tyle skutecznie, że podejrzanego już ujęto. Zatrzymany usłyszał zarzuty.

Z niedzieli na poniedziałek doszło do włamania do piwnicy w Nowym Trzepowie. Łupem złodzieja okazała się piła spalinowa. Już kilka godzin później, po wpłynięciu zgłoszenia na policję, dzielnicowy z posterunku w Starej Białej rozpoczął starania zmierzające do rozwikłania sprawy. 

- Szybko powiązał ze sobą zdobyte informacje i ustalił sprawcę – mówi rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Funkcjonariusz ustalił personalia mężczyzny, który włamał się do piwnicy oraz ustalił miejsce sprzedaży łupu. Dziki tak sprawnym i szybkim ustaleniom policjanci już w poniedziałek wieczorem odzyskali kradziony sprzęt.

Sprawcę zatrzymano we wtorek, 7 marca. Krzysztof Piasek dodaje: - Mężczyzna złożył wyjaśnienia. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. 26-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE