Reklama

Dzięki nim może się zadymić na niebie podczas Płockiego Pikniku Lotniczego

Opublikowano:
Autor:

Dzięki nim może się zadymić na niebie podczas Płockiego Pikniku Lotniczego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Trzy samoloty, ale możliwości mnóstwo. W repertuarze mają widowiskowe mijanki, przegrupowania czy precyzyjne rozejścia - przedstawiają kolejną atrakcję Płockiego Pikniku Lotniczego. To Cellfast Flying Team.

- Trzy samoloty, ale możliwości mnóstwo. W repertuarze mają widowiskowe mijanki, przegrupowania czy precyzyjne rozejścia - przedstawiają kolejną atrakcję Płockiego Pikniku Lotniczego. To Cellfast Flying Team. Zobaczymy w akcji najbardziej popularne maszyny sportowe w Europie.

Wszystkie trzy samoloty - francuskie Morane Rallye - wyglądają identycznie, ale nie dajmy się zmylić pozorom. Każda maszyna to inna wersja z inną mocą silnika. Najsłabszy, model 880B, ma 100 koni mechanicznych, średni 883 ma 115, a najmocniejszy 893 jest wyposażony w 180 koni mechanicznych. Piloci za ich sterami latają w zwartym szyku, prezentują rozejścia, mijanki, przegrupowania czy powroty do formacji. Dodatkowo samoloty są wyposażone w instalacje dymne, które podnoszą atrakcyjność prezentacji.

[ZT]https://www.youtube.com/watch?v=T0jyBi9FePA[/ZT]

Cellfast Flying Team to druga gwiazda Płockiego Pikniku Lotniczego, który w tym roku powraca do kalendarza miejskich imprez. Z Czech przyleci słynąca z podniebnych akrobacji grupa Flying Bulls Aerobatics Team. Zespół składa się z czterech pilotów, którzy latają na najnowocześniejszych samolotach akrobacyjnych XtremeAir XA42. Specjalizują się w przelotach w bardzo ciasnej i niezwykle synchronicznej formacji. Mijanki w ich wykonaniu z pewnością będą sporą trakcją dla wszystkich, którzy spojrzą na niebo.

Płocki Piknik Lotniczy odbędzie się 15 i 16 czerwca 2019.

[ZT]21491[/ZT]

Screeny z filmiku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE