Reklama

Dwuletnie dziecko w szpitalu. Obrażenia mogą wskazywać na pobicie

Opublikowano:
Autor:

Dwuletnie dziecko w szpitalu. Obrażenia mogą wskazywać na pobicie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek ok. godz. 21.50 dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji otrzymał wiadomość od lekarza z Miejskiego Szpitala Św. Trójcy o przyjęciu małego, zaledwie dwuletniego pacjenta, u którego było widać liczne obrażenia ciała - zasinienia i otarcia naskórka. - Na ich podstawie można domniemywać, że doszło do pobicia chłopca - dowiadujemy się od sierż. sztab. Krystyny Kowalskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W czwartek ok. godz. 21.50 dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji otrzymał wiadomość od lekarza z Miejskiego Szpitala Św. Trójcy o przyjęciu małego, zaledwie dwuletniego pacjenta, u którego było widać liczne obrażenia ciała - zasinienia i otarcia naskórka. - Na ich podstawie można domniemywać, że doszło do pobicia chłopca - dowiadujemy się od sierż. sztab. Krystyny Kowalskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Trwają przesłuchania. Płoccy policjanci jeszcze dziś przekażą zebrany materiał dowodowy do płockiej Prokuratury Rejonowej.

- Obecnie dziecko znajduje się pod opieką personelu medycznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Medycznej, leży na oddziale pediatrycznym - informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Jak zapewnia funkcjonariuszka, zdrowiu i życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjantka tłumaczy, że w sytuacji podejrzenia stosowania przemocy wobec dziecka są wdrażane określone procedury, które dotyczą nie tylko szpitali, ale też oświaty czy pomocy społecznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE