Reklama

Dwie osoby zrezygnowały z mandatu radnego

Opublikowano:
Autor:

Dwie osoby zrezygnowały z mandatu radnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak dowiedzieliśmy się w płockim Ratuszu, we wtorek urzędowanie jako wiceprezydenci rozpoczęli Jacek Terebus i Roman Siemiątkowski. Obaj już zrezygnowali z mandatów radnych miasta Płocka.

Jak dowiedzieliśmy się w płockim Ratuszu, we wtorek urzędowanie jako wiceprezydenci rozpoczęli Jacek Terebus i Roman Siemiątkowski. Obaj już zrezygnowali z mandatów radnych miasta Płocka.

Rezygnację z mandatu składa się do komisarza wyborczego w ciągu kilku dni od ślubowania. Z tej możliwości skorzystali Roman Siemiątkowski i Jacek Terebus, którzy ponownie objęli dotychczasowe stanowiska: wiceprezydenta ds. polityki społecznej i wiceprezydenta ds. rozwoju i inwestycji. Przypomnijmy, że w ubiegły czwartek obaj panowie złożyli ślubowanie wraz nowymi radnymi w kadencji 2018-2023, przebywając na bezpłatnym urlopie. Piotr Dyśkiewicz pozostał na stanowisku wiceprezydenta ds. komunalnych.

Oznacza to, że na grudniowej sesji dwie kolejne osoby będą ślubowały jako nowi radni klubu Koalicji Obywatelskiej. Będą to zapewne dwie panie: Marta Krasuska i Małgorzata Ogrodnik.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE