Reklama

Dwa razy wpadła z nielegalnymi papierosami

Opublikowano:
Autor:

Dwa razy wpadła z nielegalnymi papierosami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz Już po raz drugi policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli obywatelkę Armenii przewożącą papierosy bez akcyzy. Łącznie cudzoziemka nie zapłaciła 30 tys. podatku na szkodę skarbu państwa.

Już po raz drugi policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli obywatelkę Armenii przewożącą papierosy bez akcyzy. Łącznie cudzoziemka nie zapłaciła 30 tys. podatku na szkodę skarbu państwa.

Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, wczoraj, we wtorek, 42-letnia obywatelka Armenii mająca kartę pobytu w Polsce przewoziła swoim seatem papierosy i tytoń bez akcyzy. Niefart chciał, że przy Kobylińskiego zatrzymali ją do kontroli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. A w samochodzie w foliowych torebkach 4 kg krajanki tytoniowej i 548 paczek papierosów. Wszystko bez akcyzy.

Policjanci zaczęli sprawdzać sytuację kobiety - okazało się, że raptem tydzień wcześniej, 19 stycznia była kontrolowana przez drogówkę -  wtedy miała w swoim samochodzie 895 paczek papierosów i 5 kg krajanki tytoniowej.

- Wartość niezapłaconego podatku od takiej ilości papierosów i tytoniu wynosi łącznie ponad 30 tys. zł na szkodę skarbu państwa - szacują policjanci. - Materiały w powyższych sprawach zostały przekazane do Urzędu Celnego, celem wykonania dalszych czynności.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE