Reklama

Duże ciężarówki przejadą przez miasto. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Duże ciężarówki przejadą przez miasto. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz poinformował, że nocą przez ulice Płocka przejedzie transport większych ciężarówek. Wystosowano apel do kierowców, aby nie zostawiali aut w zatokach parkingowych wzdłuż niektórych ulic.

Ratusz poinformował, że nocą przez ulice Płocka przejedzie transport większych ciężarówek. Wystosowano apel do kierowców, aby nie zostawiali aut w zatokach parkingowych wzdłuż niektórych ulic.

Wielkie pojazdy mają przejechać w nocy z czwartku na piątek w przyszłym tygodniu.

- W związku z planowanym przejazdem pojazdów nienormatywnych w dniu 2 lutego 2017 w godzinach: 22:00 - 5:00 dnia następnego, ulicami: Targowa – Bielska – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa, nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów – uprzedza Konrad Kozłowski z zespołu medialnego Ratusza.

Apel odnosi się do właścicieli pojazdów, aby nie parkowali na trasie przejazdu ze szczególnym uwzględnieniem ul. Gwardii Ludowej (chodzi o zatoki parkingowe od strony ogródków działkowych). Zostanie zmieniona organizacja ruchu. Jeśli kierowcy nie zastosują się do czasowej organizacji ruchu 2 lutego i poleceń służb, jak czytamy w komunikacie, będzie to skutkowało odholowaniem pojazdu na koszt właściciela.

Przejazd organizuje firma Tomexo Transport specjalizująca się m.in. w transporcie ponadgabarytowym (np. elektrowni wiatrowych, koparek czy konstrukcji stalowych). Pojazdy mają przewieźć elementy na teren Orlenu.

W biurze prasowym koncernu wyjaśniają: - Przejazd pojazdów z ponadnormatywnym ładunkiem wymienionymi ulicami Płocka, związany jest z dostawą elementów nowej kolumny próżniowej, która zostanie zainstalowana podczas zaplanowanej w tym roku modernizacji instalacji Destylacji Rurowo Wieżowej III (DRW III). Instalacja znajdująca się w części rafineryjnej płockiego Zakładu Produkcyjnego, służy do rozdziału surowca na różnego typu frakcje - składniki w kolumnach destylacyjnych. Jej unowocześnienie umożliwi poprawę efektywności przerobu w celu zwiększenia uzysku produktów wysokomarżowych służących między innymi do produkcji olejów na instalacjach Hydroodsiarczania Olejów Napędowych i Hydrokrakingu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE