Reklama

Dusili go, aż oddał im całą emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Dusili go, aż oddał im całą emeryturę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwaj mężczyźni upatrzyli sobie łatwy łup - emeryturę starszego pana. Gdy mężczyzna nie chciał oddać pieniędzy, zaczęli go dusić.

Dwaj mężczyźni upatrzyli sobie łatwy łup - emeryturę starszego pana. Gdy mężczyzna nie chciał oddać pieniędzy, zaczęli go dusić.

Jak dziś poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, do mieszkania starszego mężczyzny w Drobinie weszło dwóch mężczyzn, którzy zażądali od niego pieniędzy. Musieli wiedzieć, że właśnie tego dnia 71-latek odebrał emeryturę. Gdy mężczyzna odmówił, napastnicy rzucili się na niego i zaczęli go dusić aż oddał pieniądze.

Do rozboju doszło 6 września, ale z zawiadomieniem policji napadnięty 71-latek czekał do wtorku. Już nazajutrz, w środę, policjantom udało się zatrzymać jednego ze sprawców. - To 42-letni mieszkaniec Drobina - informuje oficer prasowy. - Dziś zatrzymany zostanie doprowadzony do prokuratury w Sierpcu, gdzie zostaną podjęte dalsze czynności w sprawie. Policjanci nadal prowadzą ustalenia zmierzające do zatrzymania drugiego sprawcy rozboju.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE