Reklama

Dumni rodzice niedługo posadzą drzewa. Będą przyjmowane zgłoszenia

Opublikowano:
Autor:

Dumni rodzice niedługo posadzą drzewa. Będą przyjmowane zgłoszenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz trzeci płoccy rodzice będą mogli upamiętnić narodziny swoich pociech, sadząc drzewa na terenie wybranego przez siebie osiedla: Podolszyc Północ, Borowiczek, Radziwia, osiedla Wyszogrodzka, Kolegialna, Miodowa bądź, Skarpa.

Po raz trzeci płoccy rodzice będą mogli upamiętnić narodziny swoich pociech, sadząc drzewa na terenie wybranego przez siebie osiedla: Podolszyc Północ, Borowiczek, Radziwia, osiedla Wyszogrodzka, Kolegialna, Miodowa bądź Skarpa.

W tym roku do akcji "Drzewa Młodych Płocczan" mogą włączyć się rodzice dzieci urodzonych od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku. W ramach akcji sadzi się dla każdego dziecka jedno drzewo, dodatkowo umieszczając tabliczkę z wpisaną przez siebie treścią, np. datą narodzin dziecka, imieniem, nazwiskiem itp. Udział w akcji nie wiąże się z pokryciem jakichkolwiek kosztów po stronie rodziców, zakup drzew i pamiątkowych tabliczek leży po stronie Ratusza.

W sadzeniu drzew może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec Płocka, który pragnie upamiętnić przyjście na świat swojej pociechy. Uczestnikiem akcji może być jedynie osoba zameldowana w Płocku, co zostanie zweryfikowane przez organizatora. Osoby zainteresowane zasadzeniem takiego drzewka muszą wypełnić formularz, który będzie aktywny od 1 czerwca do 1 września 2019 roku (w przypadku wyczerpania puli drzew przewidzianych do posadzenia w trzeciej edycji, formularz zgłoszeniowy zostanie wyłączony wcześniej).

Regulamin akcji „Drzewa Młodych Płocczan”: Zarządzenie nr 544/2019 Prezydenta Miasta Płocka z dnia 20 maja 2019 roku - http://dane.plock.eu/bip//dane/zarzadzenia/viii/544_19.pdf

Wszelkie pytania i uwagi można kierować na adres e-mail dedykowany akcji: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE