Reklama

Drugi etap obwodnicy z poślizgiem. Kiedy pojedziemy tą trasą?

Opublikowano:
Autor:

Drugi etap obwodnicy z poślizgiem. Kiedy pojedziemy tą trasą? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Firma Skanska złożyła wniosek o przesunięcie terminu realizacji budowy II etapu trasy północno-zachodniej Płocka. Nie jest to pierwsza zmiana, pierwotnie odcinek miał zostać ukończony pod koniec listopada 2017 roku.

Firma Skanska złożyła wniosek o przesunięcie terminu realizacji budowy II etapu trasy północno-zachodniej Płocka. Nie jest to pierwsza zmiana, pierwotnie odcinek miał zostać ukończony pod koniec listopada 2017 roku.

Podczas spotkania z dziennikarzami na modernizowanym nabrzeżu wiślanym prezydent Andrzej Nowakowski przyznał, że kolejny termin realizacji inwestycji (27 stycznia) może ulec zmianie. Podkreślał również, że prace na II etapie obwodnicy są w tym momencie uzależnione od warunków pogodowych.

- Prace na nabrzeżu cały czas trwają, bo tutaj pogoda nie przeszkadza w pogłębianiu portu, czy w układaniu kanalizacji - mówił prezydent Płocka. - Na obwodnicy powinniśmy już wykonywać prace wykończeniowe. Nie da się tego prowadzić, gdy jest mróz, tak samo nie można położyć asfaltu, gdy warunki pogodowe na to nie pozwalają - zauważył. - Poczekajmy chwilę do wiosny. Sądzę, że marzec, kwiecień to realny termin, abyśmy mogli pojechać drugim etapem obwodnicy.

Wniosek o przedłużenie budowy II etapu obwodnicy już trafił do ratusza.

- Firma Skanska złożyła wniosek o przedłużenie terminu realizacji drugiego odcinka obwodnicy, ze względu na warunki pogodowe. Planowany czas ukończenia prac to teraz 15 marca 2018 roku - mówi Hubert Woźniak z zespołu współpracy z mediami UMP.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE