Reklama

Drogowcy dziś na 11 ulicach. Zobacz, których

Opublikowano:
Autor:

Drogowcy dziś na 11 ulicach. Zobacz, których - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drogowcy mają pełne ręce roboty z dziurami w nawierzchni jezdni. Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Drogowcy mają pełne ręce roboty z dziurami w nawierzchni jezdni. Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie będą prowadzone roboty drogowe.

Ekipy zajmujące się bieżącą naprawą ubytków w jezdni, które jak grzyby po deszczu wyskoczyły na drogach, gdy rozpuścił się lód i śnieg, spotkamy dziś przy 11 płockich ulicach. Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy będą łatać dziury na ulicach:

- Kostrogaj,

- Przemysłowa,

- Wiadukt,

- Pl. Obrońców Warszawy,

- 1 Maja,

- Rybaki,

- Mostowa,

- Strzelecka,

- Wyszogrodzka,

- Królewiecka,

- Armii Krajowej.


Trzeba uważać również przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym od piątku znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, dziś, w czwartek, strażnicy z fotoradarem ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Harcerska,

- Żyzna,

- Słoneczna.

Fot. MZD

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE