Reklama

Dożynki. Wieńce plus Cleo i Donatan

Opublikowano:
Autor:

Dożynki. Wieńce plus Cleo i Donatan  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ten weekend płockie lotnisko przeżywa prawdziwy szturm. Dziś będzie trwał tam festiwal disco polo, jutro z różnych miejscowości Mazowsza zjadą się rolnicy na coroczne święto plonów.

W ten weekend płockie lotnisko przeżywa prawdziwy szturm. Dziś będzie trwał tam festiwal disco polo, jutro z różnych miejscowości Mazowsza zjadą się rolnicy na coroczne święto plonów.

Niemal cały dzień będą jutro, w niedzielę, trwały Dożynki Mazowsza. Na tradycyjne święto plonów na lotnisko zjadą się rolnicy z powiatu płockiego, Mazowsza i samego Płocka. Nie zabraknie imponujących wieńców dożynkowych, misternie wykonanych z kłosów zboża, suszonych ziół, polnych kwiatów, owoców, fasoli, grochu czy kukurydzy.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11 msza dziękczynną w kościele św. Jadwigi Królowej. Po mszy na lotnisko przejdzie korowód dożynkowy, a tam uczestników czeka zabawa. W programie artystycznym występy zespołów ludowych a także Don Vasyl&Roma i Baciary, będą też liczne wystawy, kiermasze i konkursy. Gwiazdą wieczoru będą natomiast Donatan i Cleo.

Fot. Portal  Płock

Więcej zdjęć w galerii:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE