Reklama

Dostał kamieniem w głowę. Walczy o życie

Opublikowano:
Autor:

Dostał kamieniem w głowę. Walczy o życie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poważnymi konsekwencjami skończyła się awantura między kilkoma mężczyznami w gminie Mała Wieś - jeden z uczestników przepychanki walczy o życie w szpitalu.

Poważnymi konsekwencjami skończyła się awantura między kilkoma mężczyznami w gminie Mała Wieś - jeden z uczestników przepychanki walczy o życie w szpitalu.

Płoccy policjanci wyjaśniają okoliczności z pozoru prozaicznego incydentu, którego konsekwencje są niestety bardzo poważne. Wszystko wydarzyło się w sobotni wieczór w gminie Mała Wieś. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na terenie jednej z posesji doszło do przepychanek między trzema mężczyznami, którzy weszli na teren posesji, a mieszkającym tam 31-latkiem. - W pewnej chwili 31-latek zaczął uciekać przed napastnikami, a uciekając, zdążył jeszcze rzucić kamieniem w goniących go mężczyzn - relacjonuje rzecznik płockiej policji.

Uderzony kamieniem 46-latek doznał poważnych obrażeń głowy. - W sobotę po powrocie do domu  położył się spać, ale już w niedzielę został przewieziony do szpitala  - informuje Krzysztof Piasek. - Tam przeszedł operację i aktualnie jest w bardzo poważnym stanie.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, na razie do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 31-latka. Dziś wszystkie materiały mają trafić do prkuratury.

- Powyższe zdarzenie pokazuje, jak poważne konsekwencje może mieć nierozważne postępowanie 9- uczula rzecznik. - Wszelkiego rodzaju próby siłowego rozwiązania jakiegokolwiek problemu mogą nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. W tym przypadku zagrożone jest życie jednego z mężczyzn, natomiast drugiemu z mężczyzn grozi odpowiedzialność karna.  
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE