Reklama

"Dołek" zyska nowe oblicze. Znamy termin [WIZUALIZACJE]

Opublikowano:
Autor:

"Dołek" zyska nowe oblicze. Znamy termin [WIZUALIZACJE] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za kilka miesięcy popularny "Dołek" ma zmienić się nie do poznania. Właśnie ogłoszono przetarg na realizację projektu.

Już za kilka miesięcy popularny "Dołek" ma zmienić się nie do poznania. Właśnie ogłoszono przetarg na realizację projektu. 

Wszystko wskazuje na to, że wybudowany na przełomie lat 60. i 70-tych na osiedlu Miodowa "Dołek" wreszcie doczeka się kompleksowego remontu. 1826 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej już za kilka miesięcy zyska zupełnie nowy wygląd. Miejski Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej ogłosił przetarg.

[ZT]14992[/ZT]

Co powstanie? Wszystko oczywiście zostanie gruntownie wyremontowane i odnowione. Do lokalu po restauracji "Magnolia" zostanie dobudowany taras, pojawią się rampy dla osób niepełnosprawnych i winda w centralnym punkcie obiektu. Przebudowana zostanie także kanalizacja deszczowa, zamontowany będzie monitoring. Powstaną też ławki, na których będzie można usiąść i wypocząć. 

Potencjalni wykonawcy swoje oferty mogą składać do 5 lutego do godziny 10:00. Zgodnie z planem inwestycja powinna zostać ukończona najpóźniej do 15 listopada 2018 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE