Reklama

Dodatki do ubezpieczenia, których możesz potrzebować w podróży

Opublikowano:
Autor:

Dodatki do ubezpieczenia, których możesz potrzebować w podróży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podróżowanie to wspaniała pasja i zwykle cała masa przygód. O ile większość z nich jest raczej przyjemna, o tyle zdarzają się też takie, które potem trudno wspominać z rozrzewnieniem. Niestety – tak na bliskich, jak i dalekich wycieczkach mogą nam się przytrafić sytuacje, których nie sposób opanować na własną rękę. Odpowiedzialny podróżnik to ubezpieczony podróżnik.

Podróżowanie to wspaniała pasja i zwykle cała masa przygód. O ile większość z nich jest raczej przyjemna, o tyle zdarzają się też takie, które potem trudno wspominać z rozrzewnieniem. Niestety – tak na bliskich, jak i dalekich wycieczkach mogą nam się przytrafić sytuacje, których nie sposób opanować na własną rękę. Odpowiedzialny podróżnik to ubezpieczony podróżnik.

Rozsądek w trasie

Wielu fanów bliższych i dalszych wycieczek stawia na auto jako najlepszy środek transportu. Takie wyprawy mają wiele plusów – pozwalają zachować niezależność, nie wymagają rezerwowania lotów, kupowania biletów. Dodatkowo umożliwiają zwiedzanie nie tylko w miejscu docelowym, ale też po drodze – widoki na trasie naprawdę potrafią zachwycać. Nic dziwnego, że zwolenników samochodowych wyjazdów jest cała masa.

Warto jednak pamiętać, że jazda autem to nie tylko przyjemność. Samochód – jak każda inna maszyna – narażony jest na awarie i uszkodzenia, na wypadki i kolizje, których czasami nie sposób uniknąć. W podróży są one szczególnie uciążliwe. Przerywają nam wakacje, fundują spory stres i narażają na koszty. Na szczęście wszystkich tych nieprzyjemności da się uniknąć. Wystarczy dobre ubezpieczenie assistance.

Jakie assistance wybrać?

Assistance w podróży to najlepsza opcja na bezpieczne i odpowiedzialne wakacje. Niezależnie od tego, czy przemieszczamy się po Polsce, czy wyruszamy poza jej granice, powinniśmy mieć w zanadrzu solidny pakiet – taki, który pomoże w razie problemów, wesprze w kryzysowych sytuacjach i pozwoli kontynuować wyprawę bez zbędnego stresu i uszczerbku na budżecie.

UNIQA ma w swojej ofercie kilka pakietów, z których najlepiej sprawdzą się te najbogatsze. Nie będziemy musieli przejmować się żadnymi limitami, a pełen zakres ochrony da nam pewność, że otrzymamy niezbędne wsparcie w każdej sytuacji. Assistance wariant Premium Extra to holowanie do 500 km w Polsce i w Europie, pojazd zastępczy do siedmiu dni, trzy doby w hotelu i pomoc tłumacza w miejscu, w którym się znajdujemy.

Z kolei ubezpieczenie Assistance VIP Extra oferuje holowanie bez limitu w Polsce i aż 1200 km w Europie. Do tego – w razie potrzeby – otrzymamy samochód zastępczy nawet na trzydzieści dni, 5 nocy w hotelu lub gwarancję kontynuacji wycieczki, pomoc tłumacza, wsparcie medyczne i zastępczego kierowcę dla naszego pojazdu w sytuacji, w której nie będziemy mogli kontynuować podróży na własną rękę. Wszystkie te zabezpieczenia przydadzą się w drodze i sprawią, że nawet najbardziej złożone i skomplikowane wędrówki przebiegną bez problemów i zakłóceń. Warto pamiętać, że dobra polisa wesprze nas w nawet najbardziej niespodziewanych sytuacjach. A tych na wakacjach bywa całkiem sporo. Dlatego dodatki do ubezpieczenia w postaci Assistance właśnie są coraz popularniejsze. Warto pamiętać, że w UNIQA wariant podstawowy tej polisy dołączany jest gratis do ubezpieczenia AC.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE