Reklama

Dobrze się uczysz? Zawalcz o stypendium

Opublikowano:
Autor:

Dobrze się uczysz? Zawalcz o stypendium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zostało jeszcze trochę czasu, by postarać się o stypendium z Fundacji Orlen Dar Serca. O naukowe kieszonkowe mogą się ubiegać uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i powiatu. Warunek? Trzeba być pracowitym zdolniachą!

Zostało jeszcze trochę czasu, by postarać się o stypendium z Fundacji Orlen Dar Serca. O naukowe kieszonkowe mogą się ubiegać uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Płocka i powiatu. Warunek? Trzeba być pracowitym zdolniachą!

Jak informuje Arkadiusz Ciesielski z biura prasowego koncernu, jak co roku od pięciu lat Fundacja Orlen Dar Serca ma propozycję dla najzdolniejszych i jednocześnie angażujących się w działania pozaszkolne i prospołeczne gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. W tym roku hasło akcji to „Mam pasję powyżej średniej”. Na stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie (gimnazjum) albo 300 zł miesięcznie (szkoły ponadgimnazjalne) mogą liczyć ci uczniowie, którzy w poprzednim roku uzyskali średnią co najmniej 4,2 i mogą się pochwalić również innymi szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie kultury, sportu lub nauki. - Na szczególne uznanie z pewnością zasługują uczniowie, którzy mają chęć i energię, aby pomagać innym, angażując się w wolontariat - mówi Emilia Gromadowska, szefowa fundacji.

Formularze aplikacyjne, regulaminy oraz szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Fundacji w zakładce "Nasza działalność" / "Program stypendialny" (DIM PŁOCK lub DIM POWIAT PŁOCKI). Wnioski internetowe on-line należy składać do 29 września b.r., natomiast do 30 września b.r. Fundacja czeka na wydrukowane i podpisane wnioski wraz z wymaganymi dokumentami. Warto pamiętać, iż liczy się data stempla pocztowego! Adres do korespondencji: Fundacja ORLEN – DAR SERCA, ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

W ciągu czterech dotychczasowych edycji stypendia otrzymało ponad 600 uczniów, w tym przeszło 360 z Płocka oraz ponad 240 z powiatu płockiego.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE