Reklama

Dobre wieści: dziś zmiany na Armii Krajowej

Opublikowano:
Autor:

Dobre wieści: dziś zmiany na Armii Krajowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyło się asfaltowanie drugiej nitki Armii Krajowej i od dziś obie jezdnie będą już dostępne dla ruchu. Kierowców skręcających na Podolszyce ucieszy też na pewno zmieniana dziś organizacja ruchu przy skrzyżowaniu przy Auchan. Ale uwaga - to jeszcze nie koniec prac.

Zakończyło się asfaltowanie drugiej nitki Armii Krajowej i od dziś obie jezdnie będą już dostępne dla ruchu. Kierowców skręcających na Podolszyce ucieszy też na pewno zmieniana dziś organizacja ruchu przy skrzyżowaniu przy Auchan. Ale uwaga - to jeszcze nie koniec prac.

Wszystko idzie zgodnie z planem - obie nitki Armii Krajowej na całej jej długości, czyli od skrzyżowania przy Auchan i Mazovii do skrzyżowania przy Wiśle i Panoramie, zostały już wyasfaltowane.

Dlatego - jak zapowiada Ratusz - już dziś, we wtorek, mniej więcej przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym obie jezdnie mają być dostępne dla ruchu. Zmieni się także czasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu przy Auchan i Mazovii, do tej pory uniemożliwiająca korzystanie z jednego z dwóch lewoskrętów.

Ale to jeszcze nie koniec robót - przez miesiąc - do końca września, będą trwały prace w pasach drogowych, związane z wykonaniem oznakowania poziomego, wydzielaniem drogi rowerowej w jezdni itp.

Jak już pisaliśmy, za remont ulicy na całej jej długości (łącznie to ok. 2,5 km) odpowiada firma Strabag z Pruszkowa. Zainkasuje blisko 5,4 mln zł, ale połowa kosztów będzie pochodziła z rządowego dofinansowania na schetynówki.

O nietypowej ścieżce rowerowej, która powstanie wzdłuż Armii Krajowej czytaj też:

Obie nitki Armii Krajowej mają już nowy asfalt, fot. Portal Płock

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE