Reklama

Dobre typy bukmacherskie - na czym polegają zakłady?

Opublikowano:
Autor:

Dobre typy bukmacherskie - na czym polegają zakłady? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na regularnej grze u bukmachera niektórzy gracze potrafią zarabiać duże pieniądze, gdy jednocześnie inni przez cały czas przegrywają. Od czego więc to zależy i czy można w jakiś sposób poprawić swoje szanse na zwycięstwo?

Na regularnej grze u bukmachera niektórzy gracze potrafią zarabiać duże pieniądze, gdy jednocześnie inni przez cały czas przegrywają. Od czego więc to zależy i czy można w jakiś sposób poprawić swoje szanse na zwycięstwo?

Korzystanie z zaufanych typów bukmacherskich

Nawet jeżeli ktoś interesuje się piłką od dłuższego czasu, to i tak trudno wymagać, aby znał się na wszystkich drużynach oraz znał informacje na temat aktualnej kondycji każdego zespołu. Dobrze więc wykorzystać zaufane typy bukmacherskie w swoich analizach, bo niejednokrotnie dzięki takim rozwiązaniom można dokonać skutecznego obstawienia spotkania sportowego i to bez poświęcania cennego czasu na samodzielne analizowanie sytuacji zespołu. Na chwilę obecną dobre typy bukmacherskie można znaleźć w kilku miejscach, więc żaden z graczy nie powinien mieć problemów z dotarciem do takich informacji.

Darmowe typy z internetu

Podstawowym źródłem typów są dla wielu graczy strony internetowe, gdzie zarówno administratorzy jak i użytkownicy mogą publikować swoje przewidywania względem wyniku zbliżających się spotkań. Decydując się jednak na zagranie u bukmachera w oparciu o takie informacje należy pamiętać, że chociaż te wskazówki mogą pomóc wygrać, to jednocześnie zawsze istnieje ryzyko przegranej. Jeżeli więc postawi się według znalezionych w internecie typów i przegra, to jedynie gracz będzie ponosił odpowiedzialność za taką decyzję. Są jednak pewne typy, które nie sugerują graczom konkretnego wyniku, a zamiast tego przedstawiają analizy uwzględniające rozmaite parametry zbliżającego się meczu, co pozwala graczowi samodzielnie podjąć ostateczną decyzję w kwestii tego, na którą drużynę postawi pieniądze. Obecnie coraz więcej typów publikowanych jest na facebookowych grupach, z których gracze mogą korzystać bez żadnych opłat. Trzeba jednak pamiętać, że w takich miejscach każdy może opublikować nieuzasadnione niczym typy i jeżeli ktoś będzie bez zastanowienia sugerował się informacjami od obcych osób, to może łatwo przegrać swoje pieniądze.

Typy zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie dzielą się na różne rodzaje. Można w nich obstawić nie tylko dyscypliny takie jak piłka nożna. Jednak są to najpopularniejsze rodzaje zakładów. Najprostszym rodzajem zakładów jest wytypowanie zwycięstwa lub remisu jednej z drużyn. Potocznie nosi on nazwę zakładu dwudrogowego. Kolejnym rodzajem jest zakład trzydrogowy, gdzie obstawić można wygraną, remis a także w odróżnieniu od zakładu dwudrogowego – przegraną. Następną opcją są zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne i systemowe. Pojedynczy – polega na obstawieniu jednego zakładu, kombinacyjny – polega na obstawieniu dwóch lub też większej ilości spotkań, a jego kurs to wynik mnożenia kursów pojedynczych. Z kolei zakłady systemowe to trzy lub więcej typy. Oczywiście niektóre opcje w zakładach bukmacherskich można ze sobą łączyć. Obstawiać można mecze na żywo, mecze premier league i inne mecze – na przykład ligi mistrzów.

Najlepsi bukmacherzy internetowi

Ranking bukmacherów można znaleźć na wielu stronach internetowych. Jednak nie zawsze da się przewidzieć, mimo pomocy stron internetowych, który z nich okaże się najlepszy. Wiele z nich oferuje darmowe kupony oraz tworzy specjalne promocje, poprzez które można wiele nie ryzykując spróbować swoich sił. Dzięki internetowym zakładom obstawiać można bukmacherskie typy dnia, typy na dziś, bet-at i inne zakłady sportowe. Wiele z nich oferuje także darmowe typy. Aby wygrywać, można wspomagać się różnymi źródłami informacji, aczkolwiek najlepiej interesować się piłką nożną i korzystać z swojego własnego doświadczenia. Dzięki oglądaniu meczy sportowych poznajemy drużyny i ich zdolności. Jednak nie sama wiedza jest tutaj przydatna. Aby być jednym z najlepszych typerów trzeba również mieć dużo szczęścia.

Jak wykonać analizę spotkania?

Oprócz korzystania ze wskazówek związanych z typowaniem jakie dają typy na jutro, można również samodzielnie przygotować analizę spotkania sportowego. Do tego przydatne będą informacje, które firmy bukmacherskie często udostępniają na swoich stronach, gdzie można znaleźć statystyki zwycięstw, przegranych, ilość strzelonych goli, ogólną kondycję drużyny oraz inne tego typu informacje. Analizując je i szukając zależności (na przykład między aktualnym składem a skutecznością zawodników podczas gry na wyjeździe) można czasami dokonać bardzo trafionych typów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE