Reklama

Do szkoły pociągiem. Proponują bezpłatny bilet

Opublikowano:
Autor:

Do szkoły pociągiem. Proponują bezpłatny bilet  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dojazdy z wykorzystaniem bezpłatnego biletu będą możliwe przez miesiąc. Mają ułatwić dojazd do szkoły z lewobrzeżnej na prawobrzeżną część Płocka.

Dojazdy z wykorzystaniem bezpłatnego biletu będą możliwe przez miesiąc. Mają ułatwić dojazd do szkoły z lewobrzeżnej na prawobrzeżną część Płocka.

W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Mieszkańcy z lewobrzeżnej części Płocka obawiali się, że zaproponowane przez Komunikację Miejską połączenia autobusowe okażą się niewystarczające. Wciąż trwa remont mostu im. Legionów Piłsudskiego i zapewne potrwa jeszcze przez miesiąc. W tym czasie uczniowie szkół średnich mogą skorzystać z ogłoszonej w sobotę propozycji:

- W związku z remontem starego mostu, który zgodnie z planem będzie trwał jeszcze cały miesiąc, mamy dla nich konkretną propozycję. Do szkół położonych po drugiej stronie Wisły przez cały wrzesień będą mogli dojeżdżać pociągami za darmo - ogłosił włodarz miasta podczas pikniku zorganizowanego w sobotę przez Radę Mieszkańców Osiedla Radziwie.

W rozmowach z Kolejami Mazowieckimi uczestniczyli radny Tomasz Kominek i wiceprezydent Piotr Dyśkiewicz.

Dyrektorzy szkół mają przygotować wykaz osób zainteresowanych bezpłatnym biletem na podróż Koleją Mazowiecką przez remontowany most. Bezpłatny bilet mogą otrzymać uczniowie z osiedla Radziwie, Góry, Ciechomice, Pradolina Wisły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE