Reklama

Dni otwarte na Kolegialnej 21

Opublikowano:
Autor:

Dni otwarte na Kolegialnej 21 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Dom to miejsce gdzie dusza rozbiera się do naga" - widziałem gdzieś taki napis i trudno z tym się nie zgodzić.

"Dom to miejsce gdzie dusza rozbiera się do naga" - widziałem gdzieś taki napis i trudno z tym się nie zgodzić.

Wspaniałością „własnego kąta” jest to, że zapewnia on ciszę i spokój, kaja zszarpane nerwy po ciężkim dniu, izoluje od reszty świata.  Czas w nim płynie inaczej, wolniej, bez szaleńczego pośpiechu. Magiczne miejsce Twojego azylu, do którego chcesz wracać. Przekraczając jego skromne progi regenerujesz siły i nabierasz ochoty do dalszej „walki z życiem”. Niezależnie czy Tworzysz wyjątkowe gniazdko dla siebie, czy dla innych (inwestycja pod wynajem) pragniesz, aby to miejsce mogło stać się prawdziwym domem, miejscem odpoczynku i bezpieczeństwa.

Dlatego nie może umknąć Twojej uwadze nasza wyjątkowa oferta. Masz szanse stworzyć miejsce zwane domem. Nowa inwestycja Kolegialna Residence w Płocku, to rewelacyjna lokalizacja z architekturą wpisującą się w ciekawe klimaty płockich kamienic. Budowa inwestycji została rozpoczęta w sierpniu 2016, obejmuje budowę nowego budynku wraz z  remontem budynku istniejącego. Tworzymy nowoczesne budownictwo dbając o jakość i detale wykonania.  Jak przystało na bogate miejskie kamienice, w ofercie mamy mieszkania o dużym metrażu – mieszkania do 130m2, a znaczna ich część jest dwupoziomowa. Naprawdę możesz poczuć przestrzeń i niezależność. Jeżeli kochasz natomiast minimalizm, to mamy również i mniejsze mieszkania o powierzchni do 40m2, które spełniają Twoje oczekiwania.

W ofercie jest wszystko co niezbędne, czyli:

- mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (z balkonami lub tarasami w opcjach),

- podziemne miejsca parkingowe,

- komórki lokatorskie.

W ramach projektu zostanie wykonany też "Zielony Dach" z elementami małej architektury, gdzie każdy mieszkaniec znajdzie miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Zwróć uwagę, że lokalizacja naszej inwestycji jest transparentna, co daje poczucie bezpieczeństwa.  Ulica Kolegialna jest dobrze skomunikowana z miastem, oferuje miejsca wypoczynku, placówki medyczne, urzędy, szkoły czy bliskość sklepów, bez tłoku, korków i hałasu, które gwarantują okolice dużych centrów handlowych.

Inwestorem jest osoba prywatna z własnym kapitałem finansując budowę. Zaawansowanie budowy jest widoczne, zgodne z harmonogramem prac budowlanych i jest to stan surowy zamknięty, gdzie trwają intensywne prace wewnętrzne. Koniec inwestycji planowany jest na przełom roku 2018/2019

W sprzedaży mieszkań spełniamy najwyższe standardy developerskie, gdzie wpłaty naszych klientów gromadzone są na rachunku powierniczym, a realizacja prac budowlanych nadzorowana jest przez bank prowadzący rachunek powierniczy.

Nasza spółka Real Estate Group Poland w imieniu inwestora zajmuje się prezentacją inwestycji i sprzedażą mieszkań. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży znajdującego się przy ul. Kolegialnej.

Przyjdź na DNI OTWARTE w  dniach 28/29 września i przekonaj się, że warto tutaj zamieszkać i poczuć jak to jest posiadać własny dom...

 

W imieniu własnym oraz inwestora Serdecznie Zapraszam.

Spotkajmy się na Kolegialnej 21.

Do zobaczenia!

Wojciech Wiechnik

Prezes Zarządu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE