Reklama

Długo krążył helikopter. Co się dzieje?

Opublikowano:
Autor:

Długo krążył helikopter. Co się dzieje? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na krążący nad Bielskiem helikopter i wzmożoną aktywność tamtejszych policjantów zwrócił uwagę nasz czytelnik.

Na krążący nad Bielskiem helikopter i wzmożoną aktywność tamtejszych policjantów zwrócił uwagę nasz czytelnik.

 

- Od dwóch godzin obserwujemy krążący na miejscowością  Bielsk i okolicami helikopter Policji oraz wzmożoną aktywność tutejszych funkcjonariuszy Policji – pisał czytelnik do naszej redakcji w sobotę.- Helikopter co jakiś czas siada niedaleko gimnazjum i podrywa się zataczając kolejne kręgi nad Bielskiem. Coś musi się dziać w okolicy...

Zadzwoniliśmy w tej sprawie do rzecznika płockiej policji Krzysztofa Piaska. – Policjanci wciąż prowadzą intensywne poszukiwania za zaginionym 45-letnim Piotrem Rumianek, który nie jest mieszkańcem Płocka, ale właśnie Bielska.

Przypominamy: jak poinformował 11 lipca Krzysztof Piasek, poszukiwany Piotr Rumianek z racji choroby przebywał w szpitalu na ul. Kościuszki w Płocku. W ubiegły czwartek mężczyzna wyszedł na półgodzinną przepustkę, ale po upływie tego czasu nie pojawił się z powrotem na swoim oddziale. Od tego czasu nie skontaktował się również ze swoją rodziną.

Mężczyzny do tej pory nie odnaleziono, dlatego przypominamy rysopis zaginionego: 170 cm wzrostu, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, siwe, faliste. W momencie opuszczania szpitala był ubrany w koszulę moro i granatowe spodnie. Na stopach miał klapki.

Każda osoba, która widziała zaginionego bądź zna miejsce jego pobytu proszona jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku dzwoniąc pod numer telefonu: 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.  

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE