Reklama

Debata z kandydatami do Parlamentu Europejskiego. Zadajcie im pytania!

Opublikowano:
Autor:

Debata z kandydatami do Parlamentu Europejskiego. Zadajcie im pytania! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Młodzieżowa Rada Miasta Płocka zaprasza na debatę "Młodzi w Europie" z udziałem kandydatów.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Młodzieżowa Rada Miasta Płocka zaprasza na debatę "Młodzi w Europie" z udziałem kandydatów.

Tematem przewodnim debaty będzie młodzież – jej miejsce w Europie – teraz i w przyszłości. Kandydaci przedstawią swoją wizję Europy, swoje główne postulaty i program, jak i postarają się nas przekonać, byśmy zagłosowali na nich 26 maja.

Kto zmierzy się z pytaniami?

Adam Bielan - Prawo I Sprawiedliwość - Poseł na Sejm III i IV kadencji (1997–2004), poseł do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji (2004–2014), w latach 2007–2009 wiceprzewodniczący PE, od 2015 senator i wicemarszałek Senatu IX kadencji.

Kaja Godek - Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy - Członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” 2013 i 2015 oraz inicjatorka projektu „Zatrzymaj Aborcję”. Odznaczona Medalem św. brata Alberta.

Barbara Husiew - KUKIZ'15 - Wiceprezes stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu”. Działaczka w kwestii ochrony praw osób zadłużonych we frankach szwajcarskich.

Marcin Marzec - Wiosna Biedronia - Koordynator regionalny partii "Wiosna". Twórca lokalnych struktur partyjnych, działając m.in. w Płońsku czy Płocku.

Dariusz Rosati - Koalicja Obywatelska - Profesor nauk ekonomicznych, Minister Spraw Zagranicznych w latach 1995-1997, członek European Economic Association, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 1998–2004, poseł do Parlamentu Europejskiego VI i VIII kadencji, poseł na Sejm VII kadencji.

Dorota Olko - Razem (Lewica Razem) - Rzeczniczka prasowa partii Razem, wcześniej członkini zarządu i rzeczniczka okręgu warszawskiego. Socjolożka, doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego.

W trakcie debaty przewidują również pytania od publiczności.

Debata odbędzie się w piątek, 17 maja w auli płockiego ratusza w godz. 16.30 - 18.15. Wstęp wolny.

Fot. Materiał organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE