Reklama

Darmowe zdjęcia z modelkami i zwierzętami

Opublikowano:
Autor:

Darmowe zdjęcia z modelkami i zwierzętami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka Grupa Fotograficzna wraz z agencją modelek i hostess ShineModels zapraszają w niedzielę w godzinach od 11 do 16 do płockiego zoo. W okolicach pawilonu dydaktycznego wspierać będzie tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Płocka Grupa Fotograficzna wraz z agencją modelek i hostess ShineModels zapraszają w niedzielę w godzinach od 11 do 16 do płockiego zoo. W okolicach pawilonu dydaktycznego wspierać będzie tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chętnych, którzy pragną przyczynić się do zbiorki na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów - głównego celu WOŚP 2013, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wrzucenia choćby paru groszy do skarbonki w terrarium. Wstęp do zoo będzie darmowy!

W trakcie całej akcji członkowie PGF będą robić darmowe zdjęcia ze zwierzętami, jak i z pięknymi modelkami, jeśli ktoś wyrazi taką ochotę. To wspaniała okazja nie tylko dla najmłodszych – podkreślają w PGF.

Wieczorem, przed Światełkiem do Nieba, które odbędzie się tradycyjnie o godz. 20, zapraszamy wszystkich przed ratusz. Około godziny 19.40 fotograf z PGF wykona  ze sceny wielkie, pamiątkowe zdjęcie wszystkich zgromadzonych na rynku. A  później wszystkie fotki będzie można pobrać za darmo ze strony www.pgfplock.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE