Reklama

Darmowe przedstawienie dla dzieci. Kiedy odbierać bilety?

Opublikowano:
Autor:

Darmowe przedstawienie dla dzieci. Kiedy odbierać bilety?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najmłodsi płocczanie w najbliższą niedzielę po raz kolejny będą mogli oglądać darmowe przedstawienia. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagoszczą "Morskie Opowieści".

Najmłodsi płocczanie w najbliższą niedzielę po raz kolejny będą mogli oglądać darmowe przedstawienia. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagoszczą "Morskie Opowieści". 

To kolejne przedstawienie w ramach projektu "Orlen dla Płocka-dzieciństwo z uśmiechem". W tym roku będzie ich dziewięć. Zaproszeni są mali płocczanie, w wieku od 4 do 9 lat. Przedstawienia w niedzielę będą w sumie dwa: o 11:00 i o 14:00. Bezpłatne wejściówki można będzie odbierać w środę 24 kwietnia i czwartek 25 kwietnia. Zaproszenia wydawane będą od godz. 17:00. 

- Spektakl „Morskie Opowieści” to widowisko, które pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy - zapowiadają organizatorzy. 

Ze względu na zapewnienie komfortu oglądających i ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE