Reklama

Czytelnik się skarży: dlaczego kaskady wyłączane są później?

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik się skarży: dlaczego kaskady wyłączane są później? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W centrum alei Roguckiego znajdują się trzy kaskady wodne, ale mieszkańcom pobliskich bloków wieczorami przeszkadzał szum wody. Ustalono więc godzinę wyłączania na 21:00, ale nasz czytelnik zaobserwował, że od jakiegoś czasu woda przestaje płynąć dopiero po 22:00. - Dlaczego tak jest? - dopytuje.

W centrum alei Roguckiego znajdują się trzy kaskady wodne, ale mieszkańcom pobliskich bloków wieczorami przeszkadzał szum wody. Ustalono więc godzinę wyłączania na 21:00, ale nasz czytelnik zaobserwował, że od jakiegoś czasu woda przestaje płynąć dopiero po 22:00. - Dlaczego tak jest? - dopytuje. 

Kaskady wodne wzbudzały sprzeciw mieszkańców okolicznych bloków od samego początku. Mieszkańcy skarżyli się na szum wody i w toku konsultacji ustalono godziny funkcjonowania na 10:00-21:00. Dlaczego więc od jakiegoś czasu wyłączały się dopiero po 22:00?

- Najgorzej mają mieszkańcy bloku przy ul. Zgliczyńskiego 4/1.  Wiele osób z tego bloku zgłaszało niedogodność związaną z zaistniałą sytuacją - napisał czytelnik.

Okazało się, że pan Damian zidentyfikował usterkę. 

- To błąd zegara, który automatycznie uruchamia kaskady - wyjaśnia Marta Komorkowska z zespołu prasowego Ratusza. 

Jak zapewniają urzędnicy, po tej interwencji zegar będzie działał poprawnie, czyli w ustalonych godzinach 10:00-21:00, choć nie wykluczają, że raz na jakiś czas może dojść do podobnych sytuacji. W razie jakichkolwiek odstępstw, zachęcają do zgłoszenia sprawy do Biura Informowania i Interwencji Mieszkańców. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE