Reklama

Czytelnik: Czy Komunikacja Miejska zmieniła logo?

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik: Czy Komunikacja Miejska zmieniła logo?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy Komunikacja Miejska ma nowe logo? Z takim pytaniem zwrócił się do nas jeden z czytelników. Chodzi o element baneru umieszczony w prawym górnym rogu z niebieskim autobusem na tle zaznaczonej na biało katedry.

Czy Komunikacja Miejska ma nowe logo? Z takim pytaniem zwrócił się do nas jeden z czytelników. Chodzi o element baneru umieszczony w prawym górnym rogu z niebieskim autobusem na tle zaznaczonej na biało katedry.

Szybko okazało się, że nie szykuje się żadna graficzna rewolucja związana z płockim przewoźnikiem, ponieważ na autobusach nie zobaczymy nowych elementów. Aczkolwiek w materiałach promocyjnych, jak banery czy plakaty, coraz częściej będzie pojawiał się dodatkowy symbol graficzny stworzony na potrzeby Komunikacji Miejskiej. 

- Ten symbol graficzny zaprojektowaliśmy specjalnie na obchody 55-lecia Komunikacji Miejskiej Płock. To było dla nas wyjątkowe wydarzenie i dlatego umieściliśmy go na medalach okolicznościowych – tłumaczy Kinga Wochowska z Komunikacji Miejskiej. 

Obecnie symbol graficzny został umieszczony na materiałach promocyjnych (i to niezależnie od dotychczasowego loga miejskiej spółki). - Chcemy w ten sposób nawiązać do naszej bogatej historii, a jednocześnie pokazać, że zmieniamy się dla naszych pasażerów - dodaje Kinga Wochowska.

Komunikacja Miejska zapłaciła za przygotowanie znaku graficznego 1 tys. zł brutto. Od początku miał nawiązywać do herbu Płocka, stąd zarys katedry w tle.  

Fot. Baner reklamowy Komunikacji Miejskiej, symbol graficzny widoczny w prawym górnym rogu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE