Reklama

Czytelnicy: Paraliż komunikacyjny w mieście. Co się dzieje?

Opublikowano:
Autor:

Czytelnicy: Paraliż komunikacyjny w mieście. Co się dzieje? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Co się dzieje, że policjanci obstawili ronda i skrzyżowania od obwodnicy Płocka do skrzyżowania z ul. Bielską? Tworzą się takie korki, żeby przejechać to jest nie lada wyczyn - opisywał jeden z czytelników. Inny pytał dlaczego "Płock jest zablokowany przez policję", kolejny nazwał sytuację "paraliżem komunikacyjnym". - Zablokowane ulice, auta stoją w kilometrowych korkach.

- Co się dzieje, że policjanci obstawili ronda i skrzyżowania od obwodnicy Płocka do skrzyżowania z ul. Bielską? Tworzą się takie korki, żeby przejechać to jest nie lada wyczyn - opisywał jeden z czytelników. Inny pytał dlaczego "Płock jest zablokowany przez policję", kolejny nazwał sytuację "paraliżem komunikacyjnym". - Zablokowane ulice, auta stoją w kilometrowych korkach.

Jak dowiedzieliśmy się od mł. asp. Krystyny Kowalskiej z Komendy Miejskiej Policji dzisiejsze utrudnienia dla kierowców miały związek z wyścigiem kolarskim „Tour Bitwa Warszawska 1920” w ramach zawodów „Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego”, aby uczcić pamięć bohaterów zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 r. Do rywalizacji stanęli zawodowi kolarze, amatorzy, młodzież i dzieci. Do pokonania mieli 200 km.

Trasa wyścigu głównego wiodła z Radzymina przez Nieporęt, Legionowo, Wieliszew, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki i Płońsk aż do Płocka (finał w okolicy Orlen Areny). Kolejne dwa dni to tzw. kryteria uliczne, jedno na Torze Modlin i drugie w Legionowie. Maksymalny dystans kryteriów wynosić będzie 50 kilometrów.

Organizatorem wyścigu jest Dariusz Banaszek i Klub Kolarski Panorama – Warszawa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE