Reklama

Czysty samochód świadczy o właścicielu. Domyją każdy brud

Opublikowano:
Autor:

Czysty samochód świadczy o właścicielu. Domyją każdy brud - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dbanie o wygląd samochodu to dla niektórych punkt honoru. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, więc wygląd naszych czterech kółek stanie się jeszcze ważniejszy. Znamy miejsce, w którym nawet najbardziej zabrudzone auto będzie lśniło już po kilku minutach.

Dbanie o wygląd samochodu to dla niektórych punkt honoru. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, więc wygląd naszych czterech kółek stanie się jeszcze ważniejszy. Znamy miejsce, w którym nawet najbardziej zabrudzone auto będzie lśniło już po kilku minutach.

Przykry obowiązek czy sama przyjemność? W tym przypadku nie ma sensu tego rozstrzygać. Fakty są takie, że czysty samochód świadczy o właścicielu, a każdy chciałby być przecież dobrze postrzegany. Wielu może pomyśleć, że ubrudzić jest łatwiej, niż domyć. Na myjni samoobsługowej  przy 1-go Maja 4 w Płocku zaprzeczają jednak takiemu twierdzeniu. Tu mają, jedyne w Płocku, pianownice, które w kilka minut usuną nawet najgorszy brud.

- Pianownica to nowość w mieście, choć to mycie trochę w starym stylu – uśmiecha się Marcin Szostek, właściciel działającej od września myjni w Płocku, który już od kilku lat prowadzi znaną w okolicy myjnię w Słupnie. – Jesteśmy w stanie bezdotykowo domyć auto podobnie, jak szczotką. To bardzo dobra metoda dla klientów, którzy mają nałożoną  powłokę ceramiczną, twardy wosk lub po prostu z zasady myją tylko bezdotykowo.

Jak umyć pianownicą? Należy nałożyć oprysk wstępny (chemia pod niskim ciśnieniem, gorąca woda), co zajmuje około jednej minuty. Następnie przełączyć na tryb pianownicy i pokryć gęstą pianą całe auto. Czekamy około dwóch minut, aż brud zmięknie i wtedy można przystąpić do mycia zasadniczego (wysokie ciśnienie, chemia, gorąca woda). Po dokładnym umyciu auta należy je spłukać i nawoskować. Bardzo ważne jest by po woskowaniu cały samochód nabłyszczyć ostatnim programem, gdzie używamy wody zdemineralizowanej. Po takim myciu auto będzie czyste i nie będzie żadnych plam i zacieków. Cała procedura mycia trwa około 10 do 12 minut.

- Dodatkowo, jeśli przyjedziemy w godzinach 9:00-20:00, obsługa gratisowo opryska aluminiowe felgi specjalnym płynem, który rozpuści wszystkie bieżące zabrudzenia. Po chwili one również będą lśniły. Dla tych, którzy wolą jednak tradycyjne mycie mamy również dostępne szczotki, wskazuje Marcin Szostek.

Myjnia jest otwarta oczywiście całodobowo, a co ciekawe, wprowadzono jeszcze Tanie Godziny: Niedziela – Czwartek 22.00-6.00. Natomiast w Piątek i Sobotę  między 23:00 a 6:00 czasy działania programów wydłużają się o 20%.

Myjnia przy 1-go Maja 4 to pięć stanowisk mycia, z czego dwa posiadają funkcję pianownicy pozostałe szczotkę z pianą aktywną. Każde jest wyposażone w specjalne uchwyty do dywaników, więc jeśli nasze są wykonane z gumy, możemy je umyć w kilka sekund. Po umyciu auta z zewnątrz, można przejechać kilka metrów i odkurzyć auto w środku. Wszystko w jednym miejscu. Ucieszą się także rowerzyści-dla nich również przygotowane są specjalne uchwyty do mycia rowerów.

Dotychczas zmorą wielu klientów bezdotykowych myjni był brak możliwości zapłacenia kartą. W dzisiejszym świecie coraz rzadziej posługujemy się gotówką, tym bardziej bilonem. Na 1-go Maja problem rozwiązano w bardzo prosty sposób.

- Mamy rozmieniarkę pieniędzy gdzie rozmienimy banknoty na monety. Można w niej również za pomocą Karty Płatniczej zakupić żetony, zastępujące monety. Wprowadzamy żądaną kwotę, płacimy kartą płatniczą, a automat wydaje nam żetony – mówi Szostek. Żeton o wartości 2 zł możemy użyć na myjni jak i w odkurzaczu.

Ciekawym rozwiązaniem dla firm lub klientów posiadających kilka aut jest kluczyk stałego klienta. Korzystając z niego otrzymujemy 10% gratis i fakturę VAT. Te same klucze działają na myjni w Płocku na 1 Maja jak i na myjni w Słupnie.

- Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług - dodaje z uśmiechem właściciel - nawet tych, którzy trochę się boją samoobsługi. Nasza ekpia jest zawsze gotowa pomóc i doradzić  w razie potrzeby.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE