Reklama

Czyścili miasto i są z tego dumni [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Czyścili miasto i są z tego dumni [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom dał wszystkim płocczanom dobry przykład. Z trawników korzystamy wszyscy, dlatego wszyscy powinniśmy o nie dbać.

Wczoraj Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom dał wszystkim płocczanom dobry przykład. Z trawników korzystamy wszyscy, dlatego wszyscy powinniśmy o nie dbać.

W ramach akcji „Trawniki dla dzieci, kupy do śmieci” na płockich ulicach pojawiła się sympatyczna brygada. W specjalnych strojach ruszyła w stronę trawników, by zebrać to, o czym "zapomnieli" właściciele czworonogów. 

- Lubimy nasze psiaki i lubimy nasze miasto - informują uczestnicy akcji. - Chcemy, by było ładne, schludne i czyste. Chcemy także, aby Płock był przyjazny psom. Ażeby tak było, opiekunowie muszą zadbać m.in. o zachowanie czystości po swoich pupilach.

Tym razem Stowarzyszenie Płock Przyjazny Psom "wzięło pod lupę" tereny zielone Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na Podolszycach Południowych. Na oczyszczonym terenie uczestnicy akcji wbijali tabliczki informacyjne z napisem: "Ostatni krzyk mody. Sprzątaj psie odchody".

Partnerem akcji jest Straż Miejska w Płocku, która już od kilku lat prowadzi akcję "Trawniki dla dzieci, kupy do śmieci". 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE