Reklama

Czy woda nadaje się do spożycia? Podano wyniki badań pobranych próbek

Opublikowano:
Autor:

Czy woda nadaje się do spożycia? Podano wyniki badań pobranych próbek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Informujemy, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców Płocka w związku z awarią kolektora ściekowego w lewobrzeżnej części Warszawy. Sytuacja jest cały czas monitorowana przez odpowiednie służby.Woda podawana do miejskiej sieci wodociągowej jest zdatna do spożycia. Jednocześnie zapewniamy, iż nasze Akredytowane Laboratorium zwiększyło częstotliwość monitorowania (badania) parametrów wody surowej jak i wody podawanej do sieci - powiadomiła spółka Wodociągi Płockie.

- Informujemy, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców Płocka w związku z awarią kolektora ściekowego w lewobrzeżnej części Warszawy. Sytuacja jest cały czas monitorowana przez odpowiednie służby. Woda podawana do miejskiej sieci wodociągowej jest zdatna do spożycia. Jednocześnie zapewniamy, iż nasze Akredytowane Laboratorium zwiększyło częstotliwość monitorowania (badania) parametrów wody surowej jak i wody podawanej do sieci - powiadomiła spółka Wodociągi Płockie.

Badania wody prowadzą zarówno Wodociągi Płockie, służby sanitarne oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska. Kontrola jakości, zarówno wody surowej (przed uzdatnieniem), jak i wody pitnej będzie prowadzona z większą częstotliwością. W miejskie spółce powtarzają, że są przygotowani do uzdatniania wody pobieranej z Wisły.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE