Reklama

Czy uda się po raz piąty pobić najsenniejszy rekord Polski?

Opublikowano:
Autor:

Czy uda się po raz piąty pobić najsenniejszy rekord Polski? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do pięciu razy sztuka. Zoo zaprasza wszystkich śmiałków na kolejną wyjątkową noc wsłuchiwania się w odgłosu dzikich zwierząt. Na uczestników czekają żurawie mandżurskie, najnowsze i najmłodsze nabytki ogrodu: leniwce, tapir malajski, młodziutki gibbon ungko oraz osiołek somalijski.

Do pięciu razy sztuka. Zoo zaprasza wszystkich śmiałków na kolejną wyjątkową noc wsłuchiwania się w odgłosu dzikich zwierząt. Na uczestników czekają żurawie mandżurskie, najnowsze i najmłodsze nabytki ogrodu: leniwce, tapir malajski, młodziutki gibbon ungko oraz osiołek somalijski.

- Najsenniejszy Rekord Polski już wkrótce w płockim ZOO! - ogłoszono na Facebooku. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku. Do zoo co roku ustawia się długa kolejka chętnych z namiotami, latarkami, karimatami, kocami i materacami, czasem w płaszczach przeciwdeszczowych, czyli ze wszystkim, co może przydać się do rana. Uczestnicy przekonają się, które z podopiecznych ogrodu zoologicznego zapadną w sen, a które pozostaną czujne już po zmroku. Od północy zacznie obowiązywać cisza nocna. 

Co trzeba zrobić, aby uczestniczyć w biciu nocnego rekordu? Zainteresowani muszą dokonać rejestracji na Zoonoooc, ta rozpocznie się 23 czerwca. Będzie potrzebny wydrukowany i wypełniony formularz (do pobrania na stronie www.zoo.plock.pl), ponadto koniecznie nie zapomnijmy o dowodzie osobistym lub innym dokumencie tożsamości. Wstęp również za okazaniem biletu wstępu. Bilet na Zoonoooc kupimy przez internet (wcześniej trzeba zarezerwować miejsce i wypełnić formularz) bądź w kasie na miejscu (pokazując wypełniony formularz). Dla dzieci do 3 lat wstęp jest bezpłatny, bilet normalny kosztuje 18 zł, ulgowy 12 zł. 

Gotowi na spędzenie nocy w takiej bliskości ze zwierzętami z różnych zakątków świata powinni zjawić się na miejscu 7 lipca w godz. 19.00 – 21.00 zanim pracownicy zamkną bramę. Wstęp dla pierwszych 999 osób! Gdyby jednak limit nie został wyczerpany, będą wpuszczane osoby, które nie dokonały wcześniejszej rezerwacji on-line. Wypełnią formularz ręcznie przy wejściu do zoo. Bilety zachowują ważność do zwiedzania ogrodu także 8 lipca do godz. 19.00. 

[ZT]15455[/ZT]

Fot. Materiał promocyjny płockiego zoo

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE