Reklama

Czy to koniec wojny? Nowa rada zaprzysiężona

Opublikowano:
Autor:

Czy to koniec wojny? Nowa rada zaprzysiężona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek o 14:00 rozpoczęła się pierwsza sesja nowo wybranej rady gminy Słupno. Na pierwszej sesji wybrano m.in. nowego przewodniczącego rady.

We wtorek o 14:00 rozpoczęła się pierwsza sesja nowo wybranej rady gminy Słupno. Na pierwszej sesji wybrano m.in. nowego przewodniczącego rady. 

W zeszłą niedzielę mieszkańcy Słupna wybrali nowych przedstawicieli, a radni dziś spotkali się po raz pierwszy. Rządzenie na dobre się jednak nie zaczęło. Pierwsza sesja poświęcona była m.in. wyborom przewodniczącego, którym został Dariusz Kępczyński. Złożono także uroczyste ślubowanie. 

[ZT]16328[/ZT]

Odwołanie poprzedniej rady i wybory nowej to pokłosie impasu pomiędzy Marcinem Zawadką, wójtem Słupna, a radnymi Polskiego Stronnictwa Ludowego. W obecnej radzie wójt może liczyć na pełne wsparcie - 11 z 15 radnych to członkowie ugrupowania, z ramienia którego w 2014 roku startował na urząd. 

- Myślę, że teraz ciąży na mnie znaczna większa odpowiedzialność - mówił Marcin Zawadka, wójt Słupna. - Za rok nastąpi weryfikacja naszej pracy. Można powiedzieć, że musimy się trzy razy bardziej starać. Chcemy pokazać, że dzięki współpracy i wzajemnemu szacunkowi, przez rok można zrobić więcej niż kłócąc się przez trzy lata. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE