Reklama

Reklama

Czy Panie chcą działać w Płocku? Trwają zgłoszenia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Czy Panie chcą działać w Płocku? Trwają zgłoszenia - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aktywne, pomysłowe i dysponujące pewną pulą wolnego czasu płocczanki mogą się zgłaszać do Płockiej Rady Kobiet. Rada będzie organem doradczym, konsultacyjnym i inicjatywnym działającym przy prezydencie miasta.

Reklama

Rada ma rozpocząć swoją pierwszą kadencję i wspierać kobiety, analizować ich sytuację w naszym mieście, inicjować działania na rzecz kobiet. Zgłoszenia trwają do 27 lutego br.

Szczegóły naboru określa zarządzenie prezydenta. Jakie są zasady?

Kandydatki może zgłaszać grupa co najmniej pięciu osób lub podmiot działający na rzecz kobiet. Grupa lub podmiot mogą zgłosić tylko jedną osobę.

Kandydatka do Rady musi więc być czynnym członkiem podmiotu działającego na rzecz kobiet lub posiadać poparcie co najmniej pięciu osób i oczywiście wyrazić zgodę na kandydowanie.

Po weryfikacji formalnej formularzy kandydatki zostaną przedstawione prezydentowi Płocka.

- Decyzję o wyborze członkiń Rady podejmuje prezydent biorąc pod uwagę dotychczasowe zaangażowanie oraz doświadczenie w pracy na rzecz środowiska kobiet. Od jego decyzji nie przewiduje się trybu odwoławczego - informuje płocki ratusz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy