Reklama

Czy duża impreza utrudniła życie mieszkańcom?

Opublikowano:
Autor:

Czy duża impreza utrudniła życie mieszkańcom? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny Artur Kras postanowił podzielić się pewnym wnioskiem dotyczącym odbywającej się niedawno w Płocku bardzo dużej motoryzacyjnej imprezy organizowanej przez Orlen, Verva Street Racing.

Radny Artur Kras postanowił podzielić się pewnym wnioskiem dotyczącym odbywającej się niedawno w Płocku bardzo dużej motoryzacyjnej imprezy organizowanej przez Orlen, Verva Street Racing.

- Ku naszemu zadowoleniu spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Płocka, jak i spoza miasta i to niestety już spowodowało praktyczne zablokowanie osiedla Łukasiewicza, jak również osiedla Tysiąclecia przez samochody, z czego bardzo duża ich liczba była z rejestracjami spoza Płocka – mówił we wtorek na sesji radny Platformy Obywatelskiej.

W związku z tym postanowił złożyć interpelację, aby w przyszłości przy organizacji imprez o takim zasięgu organizator zapewnił miejsca parkingowe na przykład poprzez zamknięcie ul. Łukasiewicza w stronę Orlenu. - Bo te tysiące aut, które były na tych dwóch osiedlach, niestety bardzo utrudniły życie mieszkańcom, a także uniemożliwiały dojazd karetki pogotowia - dodał radny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE