Reklama

Czy coś się zmieni? Radni chcą sesji o parkowaniu i galerii

Opublikowano:
Autor:

Czy coś się zmieni? Radni chcą sesji o parkowaniu i galerii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Płocka została zwołana przez przewodniczącego na wniosek grupy radnych. Zanosi się na to, że może być gorąca dyskusja. I to nawet pomimo późnej pory.

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Płocka została zwołana przez przewodniczącego na wniosek grupy radnych. Zanosi się na to, że może być gorąca dyskusja. I to nawet pomimo późnej pory.

Nadzwyczajną sesję zaplanowano w auli ratusza na 15 grudnia, na godzinę 18.30, aby każdy mógł przyjść po pracy. A z pewnością pojawią się na niej oponenci wprowadzenia strefy płatnego parkowania. Właśnie tematowi SPP będzie poświęcony pierwszy punkt obrad. Na początek prezydent przedstawi informacje na temat strefy, zostanie zaprezentowana analiza pierwszego pełnego miesiąca jej funkcjonowania. Później odbędzie dyskusja na temat wprowadzenia SPP w Płocku.

[ZT]13967[/ZT]

Drugi punkt dotyczy stanu zaawansowania prac nad utworzeniem Galerii Tumskiej dla kupców i przedsiębiorców, czym zajmuje się Agencja Rewitalizacji Starówki. Nie oznacza to, że nad Tumską pojawi się dach albo powstanie dodatkowy obiekt. W planach jest utworzenie biura i strony internetowej, jednak dotychczas o tym projekcie niewiele się mówiło.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE