Reklama

Czy będzie praca dla niepełnosprawnych?

Opublikowano:
Autor:

Czy będzie praca dla niepełnosprawnych? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz siódmy w Domu Technika organizowane są Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych. Ich tegoroczna edycja odbędzie się 11 września od 10 do 13.

Już po raz siódmy w Domu Technika organizowane są Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych. Ich tegoroczna edycja odbędzie się 11 września od 10 do 13.

Targi zdążyły na stałe wpisać się do kalendarza płockich wydarzeń, stając się przedsięwzięciem bardzo istotnym nie tylko dla samych niepełnosprawnych, ale również dla funkcjonujących w Płocku i regionie płockim pracodawców.

To nie tylko sposób na integrację społeczną ludzi z wszelkimi deficytami, ale także na przełamywanie stereotypów dotyczących osoby niepełnosprawnej i jej zawodowych kompetencji. Targi to idealna okazja do spotkania pracodawców z osobami niepełnosprawnymi oraz do udziału w działaniach zwiększających szansę na znalezienie pracy. Organizatorzy chcą promować firmy, które wyróżniają się na naszym terenie jako tworzące najwięcej nowych miejsc pracy.

– Wszystkich pracodawców chcących pozyskać wartościowych i wykwalifikowanych pracowników spośród osób niepełnosprawnych zapraszamy do przedstawienia swojej oferty w trakcie targów. Do udziału zapraszamy także wszelkie instytucje i stowarzyszenia, które zajmują się pomocą osobom niepełnosprawnym – zachęcają przygotowujący Targi przedstawiciele płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. – Chcemy pokazać, że przedsiębiorcy wykazujący wrażliwość społeczną, mimo narosłych stereotypów oraz barier prawnych, są w stanie w naszych realiach stworzyć warunki, w których potencjał osób niepełnosprawnych zostanie w pełni wykorzystany.

Zgłoszenia wystawców przyjmują Powiatowy Urząd Pracy w Płocku oraz Miejski Urząd Pracy w Płocku do 4 września br. Wszyscy zainteresowani bliższymi informacjami na temat targów, mogą uzyskać je w siedzibach obu urzędów oraz pod telefonami nr 24 267 46 31 (PUP) i 24 367 18 43 (MUP).

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE